SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Który trening

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1032

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Szybkie pytanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 129
Witam , chcialbym zapytac sie was ( chodzi o konkretne odpowiedzi nie typu " Nie wiesz co mowisz bla bla bla " ) ktory trening wybrac FBW czy podzielony na grupy ... Jakie jest prawdopodobienstwo , ze trening FBW jest lepszy i przyrost rownież. Do tej pory cwiczylem 5-6 razy w tyg . Podzielone na grupy , a efekty na mój roZum raczej dobre .
Waga -90kg
Wzrost -197cm
Wiek -19
Dieta - Staram sie uzupelniac wegle , bialko , kaalorie , tluszcze witaminy itd jak tylko moge .
Obwód bicepsa -38 cm ( Mierzone w dzień nie treningowy )
Staż - 8 miesiecy ( Brak intensywności przez teen czas , poniewaź praca od e rano do nawet 18 , tak trzebabylo dojechac 110 km )
Od miessiaca cwicze intensywnie .
(Jeżeli dałem w zły dział , prosze przeniesc , ponieważ to mój pierwszy post . )

"Człowiek niezłomny poświeca sprawy ważne dla ważniejszych " " Świat nie konczy sie na silowni .. Zartowalem "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nie ma znaczenia jaki trening, masz staż 8 miesięcy więc trenowanie intensywne 5-6 dni w tygodni nie dla Ciebie.

Jest wiele opcji treningi można przeplatać między siebie, teraz robisz podziała na grupy a za 3-4 miesiace np FBW.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 129
anubis84
Nie ma znaczenia jaki trening, masz staż 8 miesięcy więc trenowanie intensywne 5-6 dni w tygodni nie dla Ciebie.

Jest wiele opcji treningi można przeplatać między siebie, teraz robisz podziała na grupy a za 3-4 miesiace np FBW.

Mam rozumiec , że źle robie cwiczac intensywnie ? To nie da specjalnie dobrego efektu ? Moj plan
Pn - nogi , brzuch
Wt-barki
Sr - tric bic
Czw - wolny , robie zazwyczaj brzuch
Pt- plecy 2 cwiczenia na grubosc i 2 na szerokosc oraz jedno na prostowniku ( martwy ciag)
Sb - klatka
Jest plan dobry . Moim zdaniem . Czy dostane na temat fbw wiekszy zakres info ?, poniewaz czytajac informacje w necie nie specjalnie ma dusza uzyskala spokoju .

"Człowiek niezłomny poświeca sprawy ważne dla ważniejszych " " Świat nie konczy sie na silowni .. Zartowalem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nie dla Ciebie treningi typu jedna partia dziennie, no chyba ze czasowo jesteś ograniczony że tylko tyle dasz radę zrobić.

A co chcesz wiedzieć na temat treningu FBW.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 129
Chodzi mi o prawdopodobienstwo spalenia miesni poprzez nie dokladny plan FBW , oraz mam pytanie co do suplementacji , przeczytalem tyle poradnikow neewsow , ksiazek kilka i nie specjalnie ogarniam suple . Act**lab matrix kreatynowyy no pumps 750g cykl jest chyba na 15 dni czy moge zmieszac z amino + bcaa + vita-mix + aakg oraz mutant mass ? Lub z czyms co dalo by jeszcze lepszy efekt ( zaznaczam ze wczesniej bralem tylko tcm oraz jablczan cm3 i z worki nedznych bialek od **** )

"Człowiek niezłomny poświeca sprawy ważne dla ważniejszych " " Świat nie konczy sie na silowni .. Zartowalem "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening z uszkodzonym stawem biodrowym

Następny temat

Split, ciężar, pomocy

WHEY premium