SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Który gainer z przewagą białka w składzie ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1880

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 901
o Carbo nie wiem nic konkretnie które dobre, a bialko to pewnie z Ostrovi bym zakupił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699788
możesz kupić np sfd bo smak nie musi być rewelacyjny ,dosypiesz carbo i będzie git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 901
zarzuć linkiem do konkretnego produktu bo ja nigdy nie wchodzilem na ten sklep sfd i nigdy nie zamawialem ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699788
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 901
a pytanie z innej beczki bezposrednio po treningu lyknąć mozna takie carbo + bialko ? czy razem z posilkiem czyli u mnie jest posilek 30min po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2448 Napisanych postów 24179 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402513
jezeli juz to po treningu , tyle ze nie mowione ze bedzie Ci to potrzebne skoro jesz posilek w takim malym odstepie czasu,
ma to byc uzupelnienie braków rozumiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 901
tak ma to byc uzupelnienie, wiec nie wiem czy po treningu bezposrednio czy razem z posilkiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2448 Napisanych postów 24179 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402513
daj po treningu , pozniej posiłek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 901
zakladając ze bedzie to bialko + carbo to chcę miec przewage bialka w szejkerze, tylko ile carbo a ile bialka ze nie zrobic krzywdy sobie przez przypadek...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
ale krzywdy w sensie?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie bcaa

Następny temat

Mesomorph/hp/no xplode/itp?? Moje fotki+ankieta

WHEY premium