SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Który gainer lepszy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3543

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
nie mam na mysli tego, że jak jesz gainera = cukrzyca- ale skąd masz takie info, cukrzyca nie jest chorobą przekladalna w taki sposób ze spozyciem węgl. -choćby najprostszych.
ig także nie mówi nam wszystkiego.

240g. węgl. z gainera ja mam często na "pół raza" i to od wielu lat, nie zdarzyło sie jeszcze abym sie otarł o jakikolwiek nieidealny wynik w badaniu poziomu cukru...

...myslę, więc, że nie należy siać błędnych info, a jeżeli juz to informowac kopletnie a nie wyrywkowo- nawet w. proste- choć maltodekstryny do nich nie należą- maja swoje dobre jak i zle strony, trzeba tylko o tym rzetelnie pisać
a z przełożeniem na cukrzycę -inne są bowiem decydujące podłoża tej choroby- nie mogą mieć w takim kontekście i wielkości jak sie opisuje tutaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
nie pwoeisz mi ze w GB są same maltodekstryny

które zresztą też mają duże IG i stymulują insulinę


Kto che to sprawdza hasła:

przyspieszona apoptoza, huśtawka glikemiczna - mozna nawet w google


Jeszcze raz napiszę, że moim zdaniem gainery to g**** i nigdy nie uzupełnialbym nimi diety. Generalnie uważam że tym co nalezy uzupełniać z zewn źródeł jest tylko bialko. Węglowodany są tak tanie, i tak łatwo je mozemy pozyskać z pożywienia, które jest super jakości, daje nam obok samych wegli mase innych skladników odzywczych : blonnik, witaminy, minerały i inne, żę gainer zawsze ale to zawsze przegra z żarciem...

Druga kwestia tot o, że gainera bardzo łątwo i bardzo często ludzie jedzą z niekorzyścią dla siebie! Zamiast mega masy mięśni, rośnie im meba brzuch i mega boczki Nawet hardgainerom się zdaża... serio.

Całą dyskusja o cukrzycy, urosła IMO do nieadekwatncyh rozmiarów.

Liczą się inne fakty.

Ale i tak każdy postąpi tak jak mu wygodnie

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...ale tu chodzi o zbytnie generalizowanie, po żródlach węgl. z wielu produktów sppożywczych bowiem- jesli w nadmiarze- można dostac również huśtawki glikemicznej, ryzyko jest może i mniejsze lecz dostarczając taką samą ilość węgl. jak z gainera np. także istnieje, trzustka bowiem nie odroznia z jakich źrodeł one pochodzą...
a teraz nawet płatki zbożowe są dośc wysoko przetworzone, albo jesli nie to sa poprostu slabo przyswajalne- nie ma więc idealnego rozwiązania- tak jest zbudowany organizm czlowieka niestety.

myslę, więc że gdyby nie było tego wlaśnie "uogólniania", przedstawiania troszku jednostronnie faktow to nie byloby tej "kości niezgody"... bo co do ogolnych zasad napewno byśmy sie zgodzili, jesliby oczywiście odrzucic to co ukazalem powyżej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
sosenoss

nie wiesz w czym rzecz, poczytaj co koledzy wyżej napisali , poza Apokiem bo On tak pisać musi, oraz wejdź do działu progress i tam poczytaj co marek napisał o gainerach.

z mniejszych syfów jak koledzy, up your mass, mutant oraz dorian



zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
owies, w sensie, że płatki owsiane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 225 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1028
Jak jesteś chudy i potrzebujesz szybko tych pare kilogramów to gainer najepiej weider mega mass lub gainer olimpa + białko i tutaj będzie efekt.Ale ja radze postawić na diete.A jeżeli dieta to najlepiej kupić białko i carbo i uzupełniać tym diete.Ja zawsze po treningu proch biore a pozatym normalne rzarcie do tego kup sobie jakieś witaminy i bądź gość.


Zmieniony przez - miętki w dniu 2008-07-17 19:15:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
poza Apokiem bo On tak pisać musi - Mietas, nikt nic nie musi, chyba, że Ty, z niewiadomych w sumie motywacji, ale nie jest to raczej tematem tych rozważań, jak rowniez nie jest nim to co kto musi a kto nie musi...

zamiast więc odnosić sie w ten sposob może lepiej byłoby poprostu odnieść się do istoty rzeczy, albo wcale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
do istoty rzeczy już się w tym wątku odniosłem nieraz.

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 76 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4615
myślę czy nie dołożyć więcej węgli do diety a kupić same białko może trochę carbo .Jakie białko polecicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
a carbo to do czego kupujesz jak nie do diety??

dieta to to, co jesz, i ile jesz...

jak pijesz zimną colę to też jest część twojej diety, jak jesz pączka też...

Zmieniony przez - fukinhot w dniu 2008-07-17 22:53:16

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BCAA G-Force + Massacra, cel masa? proszę o poradę;)

Następny temat

tcm+tauryna+cytrulina+guarana ??

WHEY premium