SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Które witamy na dzień i noc.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1513

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
dobry stosunek ceny do składu, ja testowałem rozne preparaty tego typu i mam wyrobione zdanie, ze nie ma sensu przeplacac za zestawy tego typu, ale jak wystepuja u Ciebie okreslone problemy jak np. ze snem ,to faktycznie moza pomyslec o czyms bardziej wzbogaconym, ja kiedys - w okresie ciezszego okresu praca/uczelnia - gdy mialem takowe problemy stosowalem witaminy am+pm z FA i sprawdzały się swietnie , szcegolnie te na noc; wtedy nie bylo na rynku jeszcze tych treca, ktore sa sporo tansze, te FA jednak bardzo ułatwiały zasniecie, lekko wyciszaly po lyknieciu, mimo malej ilosci snu w tamtym okresie rano czlowiek nie czul sie zmeczony czy tez niewyspany

Zmieniony przez - Banan w dniu 2014-04-27 20:54:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1175
Chodziło Ci o to https://sklep.sfd.pl/Fitness_Authority_MultiVitamin_AM_ _PM_FORMULA-opis26316.html

Trochę drogo wychodzi 80 zł na miesiąc, ale wolę dać więcej na takie produkty i mieć coś pewnego. Patrząc tak szybko na skład to jest dużo ciekawych rzeczy np. BCAA ,dużo ziół. Interesująco.

Nie chcę tutaj smarować, ale Twoja opinia dużo dla mnie znaczy. W wielu postach oraz podwieszonych tematach przewijają się Twoje "plecy":)

Zmieniony przez - Senior w dniu 2014-04-27 21:55:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
Tej Banan, ja sie calz cyas yastanawiam , cyz Tz nie bzles w tzm roku w Zelistrzewie na zawodach, ja tam startowalem i chyba Cie widzialem ale wlasnie nie wiem czy to Ty

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
nie bylem ;)
mialem jechac na mp ale odpuscilem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1175
Czy ten zestaw TREC Multipack Sport w tabletkach na dzień ma jakieś witaminy, które w większej ilości powodują senność? Ostatnio po obiedzie przed treningowym jak zażywam te tabletki, jestem bardzo śpiący. Nie wiem czy to od jedzenia czy tych tabletek, ale normalnie odlatuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4544 Napisanych postów 35813 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263222
W dziennych nic takiego nie ma

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Przetestuj jeszcze i zobacz w inne dni jak to wygląda

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1175
Jednak to nie witaminy. Po prostu (chyba) mój organizm musi się przyzwyczaić do takiego trybu życia . Dużo posiłków, całkowicie odmienny styl odżywiania. Nawet jak się położę na 30-60 minut po obiedzie przed treningowym to jak wstanę po 5 minutach, mam tyle energii, że spokojnie robię cały trening.
I tak jak skończą mi się te witamy kupię zalecane przez kolegę powyżej. A jak długo można te witaminy przyjmować. Chodzi mi o witaminy firmy FA, bo TRECA mozna tylko 3 miesiące.

Zmieniony przez - Senior w dniu 2014-05-07 23:10:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
a skad taka informacja, ze 'tylko 3 miesiace' ?

witaminy mozna stosować i przez całe zycie , o ile wymaga tego nasz organizm uwzgledniajac wiele czynnikow i to ile mikroelementów dostarczamy z pozywienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1175
Z tyłu opakowania jest napisane żeby "Nie stosować dłużej niż 3 miesiące".Też mnie to dziwi przecież to witamy:) Wiadomo co za dużo to nie zdrowo, ale wątpię żebym aż tyle jadł różnorodnego pokarmu żeby dostarczyć wszystkie witamy.

Żeby już kolejnego tematu nie zakładać.Od czego mogę mieć skurcze w stopach? Kiedy się rozciągam po treningu, w niektórych pozycjach praktycznie zawsze mam skurcz w stopach.

I wiesz może jakie preparaty/witaminy/cokolwiek może pomóc w "trądziku". Od jakiegoś czasu nos i plecy mam po prostu "zbombardowane" Znajomy mówi, że to od dużej ilości białka, ale wiadomo jak to znajomi:)
Zmieniony przez - Senior w dniu 2014-05-08 10:08:49

Zmieniony przez - Senior w dniu 2014-05-08 10:10:16
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie odzywek

Następny temat

Pytanie

WHEY premium