SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Które białko???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2891

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 160 Wiek 28 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11500
Chciałbym się spytać które białko z niżej wymienionych byłoby lepsze pod względem cena/jakość:
OLIMP-Egg Protein
OLIMP-System Protein 80
OLIMP-Whey Protein Complex 100%
TREC-Perfect Whey Protein
TREC-Nitropogen

?????????????????????????
Prosze o szybkie odpowiedzi

Narka
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1246 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 59409
Przestudiuj dzial Odzywianie, zalap podstawy, uloz diete to nie bedziesz takich lamerskich pytan zadawal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9767
jak dla mnie OLIMP-Whey Protein Complex 100%

Powered by sfd & body-factory
Contra spem spero
sezon2008/2009
Let's get it started!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 154 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7669
jw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
OLIMP-Whey Protein Complex 100%
tak

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 160 Wiek 28 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11500
A co powiecie o białku firmy Activia-Whey Protein 80??
Tylko to Whey protein complex troszke za drogie :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
Jaokościowo sa dobre wszsytkie. Zalezy jakie smaki lubisz.

A cenowo to sam widzisz jak się przedstawia...

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 160 Wiek 28 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11500
Prosze doradźcie mi, które białeczko kupić żeby wystarczyło na przynajmniej 40 dni.I ile proponowalibyści mi go kupić???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 160 Wiek 28 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11500
Zapomniałem dodać żeby to białko nie kosztowało wiecej niz 240zł i żeby wystarczyło na min.40dni.
Jak myślicie Whey Protein Complex wystarczy na tyle dni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
a umiesz liczyć?

Policz ile ci dziennie brakuje gram BIALKA w diecie i bedziesz wiedzial ile musisz zjeść gram odzywki bialkowej.podziel zawartość opakwoania na tę liczbę i wyjdzie ci na ile dni ci starczy...


tylko, żę teraz wiem (po tym pytaniu) że nie masz pojęcia o odżywianiu.

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 160 Wiek 28 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11500
Wiem wiem:) Tylko chodzi mi o to czy stosować dokładnie tak jak na opakowaniu jest napisane???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52363
Olimp drogi chyba ze znajdziesz dobre promo to sp lub complex a jeszcze lepiej prolke z bx

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co myslicie o tym?

Następny temat

który zestaw lepszy?

WHEY premium