SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Które SAA najmniej wpływają na poziom testosteronu w organiźmie?

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 3494

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 222 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4700
autor jest baranem w kwesti SAA i to widac po tym w jaki madry sposób wyraża swoja niewiedze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
"a jaka jest różnica między omą a "testosteronami"??

Omnadren to mix zawierający różne testosterony w sobie "

nie chcę z Ciebie robić głupka, sam sobie z tym bardzo dobrze radzisz
pytasz o środki nie ingerujące w poziom testa w organizmie i mówisz, że nie będzie to oma ani testosterony, po czym mówisz, że oma różni się od :testosteronów" tym, że to 4 testosterony nie rozmawiamy tu o estarch tylko substancji aktywnej, więc ułożę inaczej pytanie, może łatwiej Ci będzie zrozumieć - czym się różnią testosterony z omy od takich samych wbijanych osobno??jaka różnica jest między 30 czy 50 mg propa z omy a taką samą ilością wbijaną nie w miksie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
niczym się nie róznią, chodzi o to w mixach ze jak jeden konczy działanie to drugi jeszcze działa itp.
Osobno działaja tak samo.Mozesz zrobic sobie samemu "omke" majac te rodzaje tescia i bedzie to to samo, oczywiscie to czysta teoria tak jak to pytanie.

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 222 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4700
leon my wiemy ze ty wiesz, chodzilo o autora tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co wy *******icie chłopaki

oma to mix 4 nandrolonów

a pan który napisał :
kolejny mędrzec założył temat

ma u mnie soga

Zmieniony przez - VinsSFD w dniu 2009-11-11 12:49:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 573 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5794
Jedna osoba dostrzegła naprawde racje - wiele osób ma tu zdrowo przekoksowane mózgi i już nie potrafi odpowiadać normalnie. Cóż przykre ale prawdziwe. Cwaniaczki jeszcze do niedawna w pieluchy robili, nie wiedząc co to SAA, a teraz strugają niewiadomo jakich ekspertów. (nie musicie już odpisywać czym prędzej żeby jechać teraz po mnie bo się akurat nawinąłem ) Główne pytanie tego tematu może jest banalne i głupie, ale byłem tego ciekawy i myślałem że może dowiem się czegoś, czego nie wiedziałem. Wszystko to o czym piszą co niektórzy - o tym doskonale wiem. A co do słów moich "oma" czy "testosterony" to widziałem wiele, naprawde wiele głupszych określeń, i to właśnie od takich ekspertów-cwaniaków, którzy zamiast normalnie pomóc [są tu też i tacy którzy normalnie wypowiedzieli się w tym temacie] to czym prędzej wolą kogoś zjechać. Ale to już właśnie chyba w tym dziale tak jest - za dużo ingerencji w owy układ hormonalny u niektórych pozDro

A takiego użytkownika jak np. leonstar to tylko na rękach nosić, za to że potrafi napisać coś mądrego, zamiast p*****lić głupoty jak pare osób tutaj



Zmieniony przez - DaRK666 w dniu 2009-11-11 18:30:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak byś poprawnie zadał pytanie na samym początku
to by pewnie nie było problemu

było trzeba dodać że chodzi ci o spadek i wzrost
poziomu testa.


ogólnie wszystkie SAA ingerują w poziom teścia
czy też go obniżają czy podwyższają , a deca/NPP
na 1 kontakt solo to najgorszy pomysł !!!

a odpowiedzią na zadane pytanie :
wydaje mi się że oxa chyba najmniej , ale nie jestem pewien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Większość osób ma podstawy,a Twoje pytanie zadane w temacie,było nawet źle sformułowane,co świadczy o tym,że na razie błądzisz.Nie ma różnych rodzajów testosteronu,to jedna substancja,która w połączeniu z różnymi estrami,jest uwalniana w różnym czasie,w zalezności od rodzaju estra.Są środki mniej lub bardziej blokujące oś podwzgórze,przysadka,jądra i stąd wynikają różnice w sposobie przywrócenia ich do właściwej pracy.Nie licz na to,że jakiś SAA da Ci przyrosty,bez ingerencji w Twój układ hormonalny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
było też nie wrzucać do jednego worka omy i testa
bo to to samo , to jak byś zapytał :
czym bardziej się upije 1,5 L wódki czy o,75 L spirytusu

to zrobiło największe zamieszanie

PS.

Zmieniony przez - VinsSFD w dniu 2009-11-11 18:43:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1289 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10818
kazdy steryd blokuje ba nawet prohormon a z tego co wiem to deca chyba najmocniej moj dorgi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co z tym clomem????

Następny temat

Ile Nolvy?

WHEY premium