SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Która ławka lepsza??

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4785

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3238
Która bardziej się opłaca kupić ławke?
http://allegro.pl/lawka-kulturystyczna-tytan-sport-7838-super-cena-i2291248965.html  już kupiłem od sklepsportowypl za 216.50 z przesyłką podobno wytrzyma 200kg i jest prasa do nóg i rozpiętki
nie da się jej składać jest w częściach w kartonach
gwarancja 2 lata

czy dołożyć to 52 zł i kupić ławke Xylo składana która można przenosić przez drzwi http://allegro.pl/show_item.php?item=2299008176&msg=Twój e-mail został wysłany.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62
koszt 269 zł z przesyłką ?? gwarancja 5 lat

Jak myślicie czytałem na innych tematach że to chińszczyzna i się może rozklekotać te wszystkie śruby jaka jest żywotność tych ławek? czy będzie przez 5 lat jeśli będe dzwigał na klate np .40-50kg czy nie?

Czy opłaca się kupować taka chińska ławke? czy lepiej kupić drogie typu marbo kelton kettler magnus?

zależy mi na tej prasie do nóg i kącie regulacji ,rozpiętek nie musi być

Prosze O POMOC
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2061 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32316
Poszukaj lepiej czegoś z osobnym regulowanym stojakiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3238
"Poszukaj lepiej czegoś z osobnym regulowanym stojakiem " A dlaczego te chińskie się rozlecą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2061 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32316
Nie wiem czy się rozlecą czy nie bo nigdy nie miałem do czynienia z tymi wynalazkami choć wolałbym wybrać coś z Keltona albo Marbo.
A osobny stojak da Ci większe możliwości manewru w ćwiczeniach np. przy przysiadzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5032
j.w tylko i wyłącznie oddzielne stojaki, wygoda podczas ćwiczeni nieporównywalnie większa :)

do każdego problemu podchodź jak do wyzwania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3238
Ale te ławki są bardzo drogie za samą ławke muszę wydać stojaki + prasa do nóg 650zł a tu mam ławeczke za 216zł ,nie lepiej by było pospawać ta chińska ławke i by wszystko się trzymało??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5032
co Ty tam chcesz spawać skoro jest pospawana ??

do każdego problemu podchodź jak do wyzwania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2061 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32316
za jakość się płaci. Ta prasa do nóg to zbędny dodatek, wcale za wygodnie na tym się nie ćwiczy i szybko Ci braknie miejsca na ciężar. Ale zrobisz jak uważasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3238
Messsi a co to znaczy że się wygodnie nie ćwiczy na prasie do nóg jest za krótka czy co? oświeć mnie ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5032
kupisz badziew a się przekonasz :)

do każdego problemu podchodź jak do wyzwania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3238
No powiedz nie bądź taki dam ci soga
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena treningu

Następny temat

Porada

WHEY premium