SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ksw- obóz letni 2011

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4917

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
mario p

I jak wrażenia ? Jaka atmosfera, jaką długość mają treningi ? Czego więcej parteru czy stójki.

No i oczywiście jak wyglądają pokoje ?
Sory że tyle pytań ale nie chcę kasy w błoto wyrzucić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 862
Nie bylem tam ale pomysli tam beda najlepsi zawodnicy w polsce dobry osrodek zobacz zdjecia. Nie pojedziesz na jakas gowniana wycieczke:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 862
Mario P moglbys napisac do mnie na gg albo podac jakis kontakt ? nr gg 7951575 bo chcialbym cie zapytac o pare rzeczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Swazie- jak chcesz pytać o ten obóz to pytaj tutaj, sam chętnie usłyszę opinie na ten temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1068 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7451
Dobrze sie składa bo sam mam zamiar pojechac z ziomkiem z wwa to sie ogarniemy parufko
Jak nie pojade do angli na zmywak to mysle ze normalnie pojade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
To dobrze parufko
Bo miałem się Ciebie pytać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 862
Ta nie no chcialem tylko sie zapytac Mario jak ty tam dojechales bo ja myslalem tak ze z dworca w Tarnowie do Krakowa Glownego a potem z Krakowa do Olsztyna i wlansie nie wiem jak ty to jechales moglbys tutaj napisac mario gdzie wziales autobus jaki to byl autobus i potrzebne informacje.I jak do stacji w Mragowie dojechales. I jaka trase ty wsiales.

Zmieniony przez - Swazie w dniu 2011-04-17 17:35:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 414 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14099
Fuuun ośrodek jest wporządku,super jedzenie ! jeziorko obok ośrodka,można między treningami popływać.Treningi przekrojowe,bardziej łączone uderzenia z parterem niż osobno wszystko.

Ja jechałem tak : Tarnów -> Kraków >Warszawa Wschodnia -> Olsztyn -> Mrągowo i tam przesiadka na pks.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 414 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14099
Sory gościu,po***.. mi się !! ja z Olsztyna jechałem do Mrągowa pksem,w tamtym roku wycofali pociąg na trasie Olsztyn Mrągowo niewiem jak teraz.W Mrągowie kilka osob czekało na dworcu i Michał organizator obozu jeżdził po uczestników.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 578
Siema. Jestem z Mławy. Też się wybieram, pewnie się spotkamy.

P.S. Mam małe pytanie do tych co byli: Czy początkujący(mam na myśli sztuki walki też się tam odnajdą?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bellator 41 - 2 mistrzów + 2 półfinały

Następny temat

Anderson Silva vs Yushin Okami 2 na UFC Rio

WHEY premium