SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Książkowe TRT

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 21683

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2004
Smutek wielki, że akurat tak
Nie wiem dlaczego, pewnie się nie dowiem, pytałem czy można kupić od Ciebie kawałek wiedzy eksperymentalnej, niejednoznacznie odpisałeś że nie, nie wiem czyżbym czyś Cię obraził ?
Czy poprostu za głupi jestem
No nic, trzeba żyć dalej i kombinować jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Marnujesz czas kogoś kto poświęcił czas analizując Twoja sytuację. Dlatego. Wiedzą eksperymentalna dotyczy mojej osoby i między innymi testując dawkowania różnych rzeczy przez określony czas a nie zmieniając coś ad hoc. Ty nadal nie rozumiesz, że to co na mnie działa niekoniecznie zadziała tak samo na Ciebie a naciągaczem nie jestem. Serio nie wiem po co to pisze... Tracąc znowu czas. Ty i tak zrobisz to co wydaje Ci się odpowiednie. Tylko po co się pytasz skoro później robisz po swojemu?


Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2022-04-25 20:00:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2004
Michalek83
Marnujesz czas kogoś kto poświęcił czas analizując Twoja sytuację. Dlatego. Wiedzą eksperymentalna dotyczy mojej osoby i między innymi testując dawkowania różnych rzeczy przez określony czas a nie zmieniając coś ad hoc. Ty nadal nie rozumiesz, że to co na mnie działa niekoniecznie zadziała tak samo na Ciebie a naciągaczem nie jestem. Serio nie wiem po co to pisze... Tracąc znowu czas. Ty i tak zrobisz to co wydaje Ci się odpowiednie. Tylko po co się pytasz skoro później robisz po swojemu?



Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2022-04-25 20:00:10


nie, nie dlatego zjadłem tego symexa, że wydawało mi się to odpowiednie, zjadłem bo to mi pomagało jak się tak podle czułem, nie wiedziałem, że ten jeden symex może zniweczyć plan, nie zjadłem go bo taką miałem zachciankę, poprostu czułem się katastrofalnie i nie wiedziałem, że konieczne jest przejście tej drogi przez mękę.

Ja doskonale rozumiem, że to co działa dobrze na jednego, niekoniecznie musi dobrze działać na drugiego, natomiast wygląda, że jesteś bardzo mocno wgryziony w temat i dlatego pomyślałem, że mógłbym stanąć na nogi z Twoją pomocą

bo chyba to, że chcę zrobić badania w międzyczasie nie jest złem, po pierwsze muszę znaleźć lab gdzie będzie wszystko napisane normalnie a nie zagadkami
typu 44<
po drugie po tygodniu z hakiem już by było widać jakie następują zmiany

Przepraszam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
sandacz2
Michalek83
Marnujesz czas kogoś kto poświęcił czas analizując Twoja sytuację. Dlatego. Wiedzą eksperymentalna dotyczy mojej osoby i między innymi testując dawkowania różnych rzeczy przez określony czas a nie zmieniając coś ad hoc. Ty nadal nie rozumiesz, że to co na mnie działa niekoniecznie zadziała tak samo na Ciebie a naciągaczem nie jestem. Serio nie wiem po co to pisze... Tracąc znowu czas. Ty i tak zrobisz to co wydaje Ci się odpowiednie. Tylko po co się pytasz skoro później robisz po swojemu?




Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2022-04-25 20:00:10


po drugie po tygodniu z hakiem już by było widać jakie następują zmiany




O tym wlasnie pisze... Wiesz lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2004
Michalek83


O tym wlasnie pisze... Wiesz lepiej.


hej, przepraszam, może źle napisałem i zle mnie zrozumiałeś

to, że po tygodniu by było widać juz jakieś zmiany nie oznacza, że nie dotrwałbym do końca tych 3 tygodni
a zajrzenie w trakcie co się dzieje przecież w żaden sposób nie zaburza procesów
nie, nie wiem lepiej, i piszę o tym otwarcie i się przyznaję że nie wiem, i przyznaję Tobie rację
natomiast zrobienie badań częściej zawsze jest lepsze bo mamy obraz jakiś co było
tak jak wspominałem, optymalnie by było mieć analizator własny w domu i wtedy by było dużo łatwiej






Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/Temat/EdytujWypowiedz?rid=19912669&tid=1216190&fid=14 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 468
Zrobilem dzisiaj badani po rowmych 4 tyg, dodaje w zalaczniku. Z prolaktyną cos robic, jezeli tak to co?
Samopoczucie jest lepsze natomiast nadal nie ma rewelacji. Pytanie czy moze to być przez prolaktyne?
Pozdro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 468
Podbijam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 468
Panowie, podbijam jeszcze raz temat, dzisiaj będę miał cabaser i zastanawiam się w jakiej dawce to wrzucić żeby zbić prolkę do połowy zakresu, tak aby było optymalnie.

ps. widzę że była jakaś średnio przyjemna dyskusja pomiędzy sandaczem a resztą ekipy, i nie wiem czy dlatego mój temat jest omijany, natomiast chcę zaznaczyć że ja i on to dwie różne osoby :D


Zmieniony przez - matheopuccini w dniu 2022-05-04 12:25:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 585 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11573
daj pół tabsa jak masz 1mg, jak 2mg to ćwiartkę.
Potem badaniem jak poziom będzie ok to zostawiasz, jak wyżej niż połowa widełek to możesz wrzucić ćwiartkę czy znowu pół w zależności od poziomu


Zmieniony przez - zimowy w dniu 2022-05-04 12:56:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10922
Po ilu dniach od iniekcji zrobiłeś badania? Badałes może poziom SHBG? Apropo prolki mi również często wybija (jeszcze natural - będę zaczynał trt) jednak po zbiciu nawet do dolnej wartości żadnej zmiany w samopoczuciu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl do oceny

Następny temat

Testosteron - Pierwszy cykl

WHEY premium