SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Książkowe TRT

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 21685

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2004
Michalek83
Wyluzuj. Za bardzo się spinasz. Jestes na etapie ustalania dawki, który na własne życzenie źle zacząłeś. Zrób tak jak Ci napisałem. Napisz proszę jaki masz plan na kolejne 3 tygodnie żeby podsumować i nic nie zmieniać.


Może i się za bardzo spinam, ale to są dwa światy, w jednym czuje się dobrze i mam siłę na wszystko pomimo deficytu czasowego robię trening nieduży bo nieduży po długiej przerwie ale wracam do funkcjonowania, a drugi świat jest taki że upadam dosłownie na ryj, zasypiam w ciągu dnia jak siądę przy biurku a jak nie siądę tylko tyram fizycznie to dosłownie powóczę nogami i mam sam siebie dość .

Na kolejne 3 tygodnie mam plan jechania 15mg prolongatum
~150-170 hcg ( nie było pregnylu mam ovitrel, tam większa dawka jest więc po rozrobieniu z wodą do iniekcji jest około tyle )
obserwowanie co się będzie działo
zastanawiam się też czy nie robić iniekcji testa rano a hcg wieczorem, może by to zrównoważyło jakoś wyskoki estro
ogólnie nie chcę jeść symexu jeśli nie będzie to jakoś bezwzględnie konieczne - po co w siebie pchać chemię
jak będzie znowu taka straszna lipa to podlecę zrobię badania - dopytam o co chodzi z tą zmianą wskazania na wyniku i postaram się uzyskać precyzyjne wskazania a nie jakieś tam.....
jeśli na badaniach wyjdzie mi estro w kosmosie to walnę znów symexem
finalnie chciałbym znaleźć takie miejsce gdzie będę się czuł zayebiście, nie będę musiał brać symexu

Moja niecierpliwość wynika z tego, że poprostu nie mogę się tak ciulowo czuć bo idzie mi od tego firma do piachu, mam niedużą działalność która już bardzo mocno dostała w dupę przez kowid, plus nowy ład , a jeszcze mocno komplikuje obecna sytuacja geopolityczna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Tak zrob. I zmień Lab. Pierwszy raz się spotkałem ze nie podają dokładnego wyniku estrogenu. Nie ma znaczenia kiedy podajesz HCG i testa. Ważne by zawsze o w miarę stałych porach dnia. Po to zszedłeś z dawki by exe nie było potrzebne. Ale może w przyszłości będzie. To nie tragedia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 766 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 182458
Co do samego samopoczucia to nie wkładaj wszytko do jednego wora test i estro bo na to wpływa cały szereg innych rzeczy np neuroprzekaźniki na to test też ma wpływa to nie jest tak że dodasz coś tu i będzie się wszystko zmieniało jak w kalejdoskopie to jest szereg reakcji biochemicznych .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
To prawda. Test nie rozwiąże innych problemów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2004
mi to się wydaje, że u mnie to jest tak, że nie mogę trafić w to właściwe okno
bo czasami jest rewelacja i długo
ale pod warunkiem że nie tykam hcg
a czasemi długo jest zayebiście to nie daję hcg bo nie chcę spieprzyć a jak za długo tak jechałem to już zaczynało być lipa
u mnie jak za długo jadę bez hcg to się kiełbasi libido, potencja, wszystko już potem jest źle


dlatego jak byłem poprzednio na iniekcjach robiłem co rusz badania bo chciałem znaleźć ideał ale to już było wtedy tak nagmatwane i tak się źle czułem, że jedyna droga jaką widziałem to odstawienie .

reasumując, uważam że gdyby udało mi się trafić w swoje właściwe wyniki to będzie elegancko - tylko weź tu traf, znajdź :(
chyba by trzeba analizator mieć w domu i robić badania w danej chwili

bo innych problemów nie mam, jak jest z tym dobrze to jest rewelacja



Zmieniony przez - sandacz2 w dniu 2022-04-22 13:00:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 766 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 182458
Niestety nigdy nie trafisz idealnie dużo zmiennych parametrów które korelują ze sobą dla tego czasami własnie tak ważna jest homeostaza .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2004
Dzwoniłem do laboratorium, zmienili analizator i jestem w dupie, są w stanie podać precyzyjny wynik estradiolu tylko wtedy jak ten wynik będzie między 20 a 44 wszystko co będzie wyżej lub niżej będzie oznaczone : < lub >

Ogólnie to coś mi się wydaje, że podskórne iniekcje chyba nie dla mnie, zaczyna się drugi tydzień na 15mg codziennie i jest tak, że jak zbiję to po około 3 godzinach od wbicia zaczyna się zmuła, co to znaczy zmuła ?
ano zmuła to np nie jestem w stanie przejechać samochodem 100 km bo zasypiam - dosłownie
jak mam coś przy kompie lub jakieś pisanie to jest ta sama historia, jak fizycznie to moja wydajność jest jakby na jakimś kacu albo nie wiem jakbym tydzień nie spał...
jest mi też bardzo gorąco
jak zjem symex to po jakichś około 2 godzinach zaczyna mnie to sflaczenie opuszczać.

no nic ale jadę dalej, zrobię w tym tygodniu badania żeby zajrzeć o co tam chodzi w ogóle
martwi mnie to, że muszę poszukać inny lab :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Zrob tez morfologię . Jak Cię łapie zamula zbadaj glukometrem cukier. Mieszkasz w jakimś małym mieście,że inny Lab to takie wyzwanie i stresujący problem, który spędza ci sen z powiek? W promieniu 100 km coś znajdziesz skoro tyle jeździsz...


Miałeś nie brać symexu... inny był plan. Miałeś zbadać po 3 tygodniach i chcesz i to zmienić.Albo coś ustalasz i się trzymasz albo działasz reaktywnie.... cytuje Ciebie „Na kolejne 3 tygodnie mam plan jechania 15mg prolongatum
~150-170 hcg ( nie było pregnylu mam ovitrel, tam większa dawka jest więc po rozrobieniu z wodą do iniekcji jest około tyle ) „

I tak z premedytacja się Ciebie zapytałem o plan ...


Ja nie mam cierpliwości do takich akcji i powoli się zniechęcam do Twojego przypadku. Już coś kiedyś tez coś kojarzę jak z Tobą pisałem tu na sfd i zapamiętałem Cię jako „meczybułę”. Sorki ale jestem szczery po prostu.


Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2022-04-25 14:50:16
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2004
Michalek83
.....


no i dobrze, zawse się należy mówić prawdę, nawet najgorszą ale prawdę

laboratorium miałem tak okiełznane, że miałem po drodze, dało się to fajnie zgrać, podjazd, pobranie, a tu dzwonię dziś do innego labu zapytać czy podają precyzyjny wynik a babka nic nie wie o co ja się pytam - dlatego to o tyle denerwujące .

taki był plan i planu się trzymam ale mnie już poprostu zżera ciekawość co tam jest w tych wynikach, więc jakbym zrobił też i w połowie tych trzech tygodni to by nie było to na minus dla sprawy.
Symex- masz rację, miałem nie brać, ale wczoraj wziąłem bo poprostu niedowiary, musiałem sprawdzić .

morfologia już ostatnio była zyebana, hemoglobina tuż ponad normę, hemtaokryt pod korek i jasne, że zrobię jak będę robił badania.

co do poziomu glukozy, to nie wiem czy jest to dobry trop, bo od jakiegoś czasu śniadanie jem bardzo późno a zjazd mnie bierze przed jedzeniem więc skąd by mi wywaliło glukozę skoro nie jadłem ?

Nie irytuj się, nie wk..wiaj się, bo w Tobie nadzieja że mi to naprawisz, wyprostujesz, wiesz jaka ro jest xujnia jak masz przed sobą ciężki dzień a po kilku godzinach od startu jesteś całkowicie jak wyjęty z pralki ....

Plan był napisany i będzie realizowany, a badania to poprostu już mnie zjada ciekawość cholernie o co to może chodzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Nie będę komentował tego nawet... trzymaj się.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl do oceny

Następny temat

Testosteron - Pierwszy cykl

WHEY premium