SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Książkowe TRT

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 21682

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Kisspeptyna brałem dwa razy i zero odczuć

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
matheopuccini


Pytanie mam jeszcze dotyczące Jelfy aptecznej, jeżeli chciałbym podzielić tą fiolkę na kilka strzałów to można to zrobić czy trzeba za każdym razem otwierać nową? można nabrać np do insulinówki i wstrzyknąć połowę a np za 2 dni kolejną połówkę?




Ja tak robiłem. Nawet na 4 razy jedna fiolkę. Tylko ja igły wymieniałem na świeże za każdym razem bo te cienkie się szybko tępią a i dla higieny


Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2022-03-17 20:00:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2004
Michalek83


Ja tak robiłem. Nawet na 4 razy jedna fiolkę. Tylko ja igły wymieniałem na świeże za każdym razem bo te cienkie się szybko tępią a i dla higieny



Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2022-03-17 20:00:30


napisałeś, że robiłeś, nalezy rozumieć, że zrezygnowałeś z takiego dawkowania ?
jeśli tak to dlaczego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Bo wszedłem na zwykły cykl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 468
czy HCG też można tak podzielić? Chcę zastosować mikrodawkowanie zgodnie z artykułem od trtforte i tam piszą o małych dawkach hcg ciągle a z tego co wiem to w fiolce jest 5000j
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 585 Napisanych postów 848 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 19810
Normalnie rozrabiasz w 1ml 5000ui HCG i potem codziennie z tej samej strzykawki podajesz tyle ile chcesz. Tylko koniecznie trzymaj w lodówce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 468
Panowie,

Dostałem finalnie dzisiaj receptę na Prolongatum i HCG więc mogę zaczynać i chcę doprecyzować tylko kilka kwestii ponieważ jest to dla mnie pierwszy raz i nieco się nim stresuje.

Będę podawał sobie testa codziennie insulinówką podskórnie- rozumiem że po prostu złapać fałdę brzucha i wbić prostopadle strzykawkę i bez odciągania wtłoczyć zawartość tak?

Druga kwestia to HCG. w artykule jest napisane że podawać codziennie przez cały cykl, natomiast ziomek z którym miałem konsultację powiedział że nie powinno się robić w ten sposób ponieważ są to sprzeczne sygnały dla jąder i z jednej strony dostają sygnał produkować, z drugiej nie produkować i to może wiązać się z ryzykiem np. nowotworu. Nie mniej jednak chciałbym zapobiec atrofii jąder stąd moje pytanie czy nie lepiej np. podawać to HCG cyklicznie. Dodam tylko że chcę sprawdzić jak na mnie podziała ta terapia przez minimum pół roku i po tym czasie kontynuować lub się odblokować.

Dostałem również informację że po 4 tygodniach mam przyjść na kolejną konsultację z badaniami. Także ostatnie dwa pytania czy w 4 tygodnie takiej terapii na 100mg tygodniowo można np nabawić się ginekomastii?

i ostatnie pytanie dotyczy poprawy samopoczucia libido itd, jak długo będzie trzeba na to poczekać, czy to dzieje się odrazu?
pytania może bzdurne ale przynajmniej w wyszukiwarce w przyszłości amatorzy tacy jak ja będą mogli je znaleźć.

z góry dzięki.






Zmieniony przez - matheopuccini w dniu 2022-03-28 15:41:51
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205589
Jesli chcesz wbijac podskornie to tak jak napisales jest prawidlowo,tylko przed iniekcją zdezynfekuj miejsce wklucia.

Co to ziomek z ktorym miales konsultacje;trener czy lekarz ? Bo gada glupoty.Mozesz wbijac HCG codziennie tak samo jak testosteron.
Co do gino to bardzo indywidualna sprawa i najlepiej obserwowac organizm oraz badania po 2-3 tygodniach.
Libido i samopoczucie mysle ze po kilku dniach powinienes odczuc.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Aleks fajnie Ci odpowiedział. Co do samopoczucia to jest to kwestia dopasowania dawki. Ale rzeczywiście nie powinno się jej zmieniać częściej niż co 4-5 tygodni bo trzeba dać organizmowi by przetrawić dana dawkę.

100 mg to dosyć wysoko jak na start htz. Lepiej zaczynać niżej i w miarę potrzeby zwiekszac. Trzeba szukać maks efektu przy min dawce. Wychodzenie z mniejszych dawek pomaga też trafić w punkt gdy nie trzeba używać inhibitora aromatazy.

Ja np mam naturalnie dosyć wysoko SHBG. I dlatego miałem przy 75mg prolo testa lekko powyżej normy. Estro górna granica. Bez IA. Samopoczucie super.


Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2022-03-28 22:18:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 309 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2004
od 9 lutego wbijam
po 10 kresek z insulinówki
robiłem parę dni temu badania jestem już ciut powyżej normy
hcg znów działa na mnie niefajnie, wplatane po 1 kresce, poprostu źle się po nim czuję, pobolewa mnie łeb
mam czerwony ryj jak rzodkiewka i inne takie nie jakieś bardzo mocne odczucia ale natrętne i w sumie dokuczliwe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl do oceny

Następny temat

Testosteron - Pierwszy cykl

WHEY premium