SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pct czy trt? Planowany bobas :)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 950

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

Wzrost

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 35 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 47
WIEK: 32
2. WAGA: 110
3. WZROST: 182
4. WYMIARY:
-biceps: 46
-klatka: 120
-udo: 67
-talia: 97
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 8 lat z dłuższymi przerwami
6. DIETA:
-białko: 300g
-węglowodany: 150
-tłuszcz:100
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 2x prop po 8 week 3 l temu
8. TRENING: push pull
9. CEL CYKLU: rekompozycja
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 3 lata
11. POZIOM BF%: 20
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB PO ROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 140
-martwy ciąg: 150
-przysiad: 130

Dzień dobry wszystkim :) jestem na bombie od maja. 1-8 propionat 100e2d,8-16 enan250e4d tren enan 150e4d którego wogole nie czuje ale o tym później). Co daje 450enan i ok300 trenu. Od 2tyg zmieniłem dawki żeby poczuć tren na 150e2d test zmniejszony do 250e5d ale dalej poza krótkim snem i może trochę większa siłą efektów zero, Micha trzymana białko ok 3000g tl. 100g w150. Hormony trzymam w ryzach leci ari pół tabsa co 3 dni, i cabaser, badania ok. Samopoczucie spoko, pracuje fizycznie. Wszystko leci Alpha zeneca. Test jest kozacki 10x ponad normę, czuje go mega :) tren to chyba fake jakiś : ( Zwracam się do was z prośbą o pomoc, gdyż narzeczona oznajmiła mi że za miesiąc musimy się "solidnie" zacząć starać o dziecko. Ten pomysł był ciągle ale gdzieś tam w oddali ale wiadomo jak każda kobieta ma swoje plany i cele w życiu. Wiem że jestem mega zablokowany bo nie biłem nawet HCG na cyklu :( siuwar się już kończy tak jak było wcześniej zaplanowane lecę do końca września zmniejszając stopniowo dawki, wiadomo chodzi o głowę i samopoczucie. Chodzi mi o poprawny odblok po takiej ilości. Żeby jak najszybciej odzyskać płodność,na tą chwilę mogę się domyślać że wale ślepakami. Nie sprawdzałem tego ponieważ się zabezpieczamy.Wiem że za pstryknięciem czarodziejskiej różdżki wszystko nie wróci do normy , że potrzebny jest czas i dobre pct. Drugi problem i pytanie jest takie, że wcale bym nie chciał schodzić z testa i chciałbym wskoczyć na trt. Czy odblok po takiej bombie przeprowadzony poprawnie, i wskoczenie odrazu na trt ma sens??? Czy pct, badanie nasienia i odrazu trt? Zależy mi na potomstwie, będzie to nasze pierwsze dziecko a czas leci i lada moment starym Zgredem się stanę. Cykle kiedyś to 2x w życiu propionat po 8 week zero odblokow raczej dla funu, 3 lata temu.Prosba o pomoc. Pozdro wariaty :)






Zmieniony przez - Krzysztof19881019 w dniu 2021-09-05 09:56:55

Zmieniony przez - Krzysztof19881019 w dniu 2021-09-05 09:58:14

Zmieniony przez - Krzysztof19881019 w dniu 2021-09-05 10:00:44
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Zależy ile na niej będzie ;) dla podwzgórza liczy się przede wszystkim ile czasu nie produkowało GNRH.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18454 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205554
Przeprowadzilbym PCT nastepnie badania nasienia i w zaleznosci od ich wynikow podjalbym dalesze kroki.
Z drugiej strony jak nie czujesz trenu to moze go tam nie ma i warto zrobic juz teraz seminogram


Zmieniony przez - Aleks w dniu 2021-09-05 10:39:43

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 35 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 47
Piszę, że nie czuje trenu bo jak ludzie piszą, że ich 300 week rąbie tak, że masakra a w połączeniu z testem to wariatkowo i nigdy więcej, to ja nie wiem co ja mam za lipę albo co oni mają za kozak sok :D nie doczytałem się nigdzie żeby ktoś na astrę narzekał że fejki robią. Enzymy biorę omegę biorę msm vit c zgagi brak, trochę cholesterol rozjechany ale masakry nie ma, niby sylwetka się zmienia ale uważam, że to kwestia solidnych treningów. Teraz trenu wychodzi mi ok 600 week więc powinno mnie roznosić, szczególnie że to pierwsze spotkanie z tym Panem ;) dobra nie istotne. Chodzi mi bardziej jak przeprowadzić skuteczne pct żeby jak najszybciej w przypadku takiej ilości soku wbitej przez 5 miechow. Od 1.5miesiaca jem ari tylko ze względu że mialem estro 4x ponad normę,nie byłem napuchniety woda, suty nie bolały i nie swedzialy, ogólnie mam tendencję do tycia i to bardzo dużą całe życie z tym walczę kiedyś ponad 140 na wadze i zero sportu.... Ale to było kiedys ;) Z góry dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 52 Wiek 24 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 426
Niektórzy na bombie robią dzieci i wszystko jest ok, możesz całkowicie zejść z bomby i robić bobaski na 500+ haha i po bobaskach wrócić na bombę


Zmieniony przez - MichuCMAZ w dniu 2021-09-05 15:31:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18454 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205554
Na pewno zacznij wbijac HCG najlepiej male dawki a czesto np 250 IU co 2 dni lub 500 iu 2 x w tygodniu.
Estro badales bedac na trenie?

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 35 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 47
Ta na terenie badałem 160 norma do 40 wiem że tren przekłamuje pewnie do tego zmierzasz, HCG od jutra zacznę 250 co 2 dni. No i dobra a po skończeniu soku ile czasu bic jeszcze i ile jednostek? Clomid pewnie dopiero po jakimś czasie od ostatniego strzału? Po 50 mg dziennie ? Miesiąc , dwa? Jak możesz kolego dorzuc trochę szczegółów, chciałbym to zrobić solidnie. I czy sam clom starczy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18454 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205554
Po skończeniu 6 x 2500 iu co 3 dni,potem badanie czy test będzie w połowie widelek później dalbym clom + nolva po 1 tbl przez 30 dni.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 35 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 47
Dzięki Aleks za pomoc tak postąpię i zobaczymy jak pójdzie. Pozdro rośnij wielki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
możesz już teraz sobie zrobić badanie nasienia i będziesz wiedział czy same ślepaki czy nie %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Po co robić odblok by od razu znowu się blokować na trt? Zrob sobie badanie nasienia koniecznie bo musisz mieć jakiś punkt wyjścia. Niezależnie od tego i tak musisz zacząć podawać HCG pod protokół na płodność. Bo to znacznie przyspieszy spermatogenezę. Musisz sobie odpowiedzieć na pytanie czy chcesz być na PCT i później OFF czy zostać na trt. Tak czy siak, podejrzewam ze od maja parametry spermy się pogorszyły i kuracja HCG i tak będzie potrzebna. Na poprawę parametrów musisz czekać min. 70 dni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
Ja bym dorzucił hmg mocni nie doceniany środek w Polsce a działa super

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niskie estro

Następny temat

1 cykl cypionat

WHEY premium