SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteronowa terapia TRT w UK

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1579

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

Wzrost

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 610
Witam

1. WIEK: 36
2. WAGA: 98
3. WZROST: 187
4. WYMIARY:
-biceps: 43
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 6 z ciaglymi przerwami
6. DIETA: obecnie ketoza
-białko: 20%
-węglowodany: 5%
-tłuszcz: 75%
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 1 ostatni 4 lata temu 250 enan i 150 deca, 12 tygodni,
8. TRENING: brak
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA:
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:

PYTANIE:

Czy któryś z kolegów wie może jak dokładnie wygląda procedura TRT w UK. Jestem na żelu od 2 lat z efektem na granicy placebo ale brałem go nieregularnie, poł roku temu straciłem zmianową robotę i stosowałem go regularnie, po 3 miesiącach prawie do zera spadło libido, energia spadla, depresja itp.
W grudniu miałem telefoniczna rozmowę z endo i stwierdził ze wchodzę na nebido jak tylko zrobią badania krwi, ale zawsze sprawdzają tylko ilość testosteronu i nic więcej.
Mowie mu ze mam konkretna atrofie jąder od jakiegoś czasu, a libido spadło do zera a on swoje ze trzeba sprawdzić testosteron
Napomniałem czy może HCG jest potrzebne – stwierdził ze nie wie co to jest, albo inne hormony są poza normą – jakoś to zignorował
Teraz w piątek będę miał kolejna rozmowę z innym doktorem i planuje jemu o wszystkim powiedzieć jeszcze raz i poprosić o dodatkowe testy krwi.
Mam wiec wielka prośbę i pytania
O jakie badania powinienem go poprosić ?
Jak to z tym hcg na trt, pytać żeby mi to przepisali ?
Jakieś inne sugestie ?

Dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie no wiadomo ja sam też sobie lekarzem ale nie ukrywam że wolałbym przejść pod "oficjalną" opieke medyczną dlatego tak śledzę te tematy HTZ a też planowałem się przenieść do UK tylko z tego co widać kolejni ludzie potwierdzają że służba zdrowia tam kuleje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
The Men's Health Clinic - obczaj ich. Byc moze maja konsultaje on line. Nie wiem jakie sa koszty, ale sa mega kumaci. Hcg daja do kazdego trt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 610
Hej
Dzięki za linka, biuro teraz nieczynne ale już w ich FAQ wspominają o pomocy z NHS


Zmieniony przez - Pandemonium1986 w dniu 2/10/2021 3:49:17 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak ja poprosilem swojego GP o badania krwi na hormony to powiedzial ze na E2 i progesteron mi nie da bo to sa kobiece hormony ;).I dostalem tylko na testosteron i prolaktyne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Dlatego ja nawet nie chodzę do GP tylko prywatnie robie badania , bo tutaj to ciężka sprawa . Raz powiedziałem otwarcie , ze bije saa kilka lat i chce sprawdzić co jest co . To myślałem , ze mu okulary spadną z nosa haha z badań i tak lipa

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 610
no ja tylko i wyłącznie dlatego dostałem teścia przez NHS bo przez jakiś czas miałem prywatne ubezpieczenie w mojej firmie i tam już łatwiej było cokolwiek załatwić, ale jak już przeszedłem na NHS to zaczęły się schody. Mają swoją procedurę która w ogóle nie uwzględnia HCG w trakcie terapii. tylko prywatne kliniki to oferują.
Robienie testów krwi prywatnie tez odpada, koszt malaryczne. Moje pierwsze badanie przed wejściem za żel kosztowało 960f, na szczęście ubezpieczenie to pokryło. Koszt samego poziomu teścia to u mnie w mieście 120f

Pierwsza wizyta u endo ale przez NHS padło pytanie, jak często pan się goli ? mowie ze rożnie parę razy w tygodniu, no to proszę iść do domu nic panu nie jest.



Zmieniony przez - Pandemonium1986 w dniu 2/10/2021 8:42:05 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 136 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2889
W UK różnie bywa z GP. U mojego powiedziałem wprost, ze bije towar i chce zobaczyc o co biega to się patrzał na mnie jak na idiotę i powiedział, ze jeśli sam się w to bawię to mi nie pomoże. Zaś kolega miasto obok w Szkocji dostał szereg badań o które pytał u swojego GP.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak czytam co tu piszecie włos się jeży najgorsze że te k***y dyskryminują mimo że człowiek chce prewencyjnie skorzystać ale jak by ćpun albo pijak przyszedł z flakami na wierzchu to od razu pomoc masakra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
120 za testa to bardzo dużo . Ja jeżdżę do polskiej przychodni i tam robię prywatnie . Są różne pakiety . Jak wyzbier wszystko co chce to 150 max. Dawniej było koło 120 coś się podnieśli , jak zrobiłem raz już naprawdę wszystko to nie całe 200.

Tutaj poniżej zdjęcie pakietu co robię i dobieram do tego hormony i gra

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pandemonium1986
no ja tylko i wyłącznie dlatego dostałem teścia przez NHS bo przez jakiś czas miałem prywatne ubezpieczenie w mojej firmie i tam już łatwiej było cokolwiek załatwić, ale jak już przeszedłem na NHS to zaczęły się schody. Mają swoją procedurę która w ogóle nie uwzględnia HCG w trakcie terapii. tylko prywatne kliniki to oferują.
Robienie testów krwi prywatnie tez odpada, koszt malaryczne. Moje pierwsze badanie przed wejściem za żel kosztowało 960f, na szczęście ubezpieczenie to pokryło. Koszt samego poziomu teścia to u mnie w mieście 120f

Pierwsza wizyta u endo ale przez NHS padło pytanie, jak często pan się goli ? mowie ze rożnie parę razy w tygodniu, no to proszę iść do domu nic panu nie jest.


Zmieniony przez - Pandemonium1986 w dniu 2/10/2021 8:42:05 PM


Zamawiasz online w medicheck i przysylaja Ci probke na krew i musisz z palca sobie sam spuscic troche krwi i odsylasz.Meskie hormony(Fh,Lsh,Shgb,Dhea,Tesc,Prolka i E2,albumina ) za 75£ a jeszcze trafilem promke i bylo za 63£.
Druga opcja to Polskie laboratorium ,cena podobna i tylko trzeba d....e ruszyc i podjechac.



Zmieniony przez - jaco77 w dniu 2021-02-10 22:00:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
GymAddiction
Tak czytam co tu piszecie włos się jeży najgorsze że te k***y dyskryminują mimo że człowiek chce prewencyjnie skorzystać ale jak by ćpun albo pijak przyszedł z flakami na wierzchu to od razu pomoc masakra.


Lekarze pierwszego kontaktu to porażka tutaj w UK,sto lat za murzynami.
Czasem trafi sie konkret ale to jak trafic conajmniej 5(nie 6) w Totka ;)
Mam 44 lata i testosteron ponizej normy,prosilem o HTZ to mi powiedzial ze Viagre moze mi przepisac.Porazka
Samemu musialem sobie wdrożyc kuracje.


Zmieniony przez - jaco77 w dniu 2021-02-10 22:16:17

Zmieniony przez - jaco77 w dniu 2021-02-10 22:17:33
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok, wyniki badan

Następny temat

Pierwszy cykl cypio

WHEY premium