SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krzysztof Selenta - trening medyczny - 20.04.2010

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19019

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
a co się stało, że pana Krzyśka nie będzie?
Bull- jeśli chodzi o mnie, to chętnie bym wystąpił, ale nie w najbliższych terminach, ze względu na, że tak to nazwę podnoszenie kwalifikacji Mam teraz gorący okres na uczelni- sesja, a jeśli wszystko się dobrze ułoży to od lipca wyjeżdżam na praktyki do kliniki rehabilitacyjnej- Median w Niemczech.
Chyba, że po wakacjach- ok października- wtedy już wrócę i chętnie podzielę się nowymi doświadczeniami
a jaki byłby planowany temat i termin? bo jeśli sesja pójdzie mi ok- to pomiędzy 9 czerwca(ostatni egzamin) a 1 lipca(wyjazd) mógłbym znaleźć jakiś wolny dzień- ale właśnie- gdzie są te nagrania?( jakie miasto?)

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Warszawa wyłącznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
myślałem, żeby zrobić program na temat zakwasów, przetrenowania , zmęczenia, jak sobie z nimi radzić itd.
a kiedy miałoby to być? ja jestem z Podkarpacia i nie wiem jak z dojazdem.i czy to ma być live?

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Preferujemy LIVE
w każdym razie temat dobry i atrakcyjny

będziesz przy czasie i z szansą wizyty w wawie
to dogramy temat z Mawasem i jazda!

cel zawsze ten sam
maximum korzyści dla naszego widza

Zmieniony przez - Bull w dniu 2011-05-10 19:19:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
dobrze- a mogę liczyć na jakieś zwroty kosztów podróży itd czy nie bardzo?
nie wiem czy się nie zesram z tremy na livie
dobrze- po 9 czerwca będę mógł już się określić z czasem. Pozdrawiam serdecznie.

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Przygotuj proszę materiał tj. to co chcesz sprzedać w sensie wiedzy i informacji
Bartek go przeczyta i jak będzie ok to się pewnie dogadamy.

Toaleta jest obok studia więc bez stresu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
Mawasowi?:) na maila mu wysłąć?

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Tak Mawashi
bo ja się nie znam na tym ani na prowadzeniu programów.

adres na @ idzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
ok.dzieks

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 425 Wiek 49 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2736
Bull:"Obecnie oprócz gości którzy już wystąpili
interesuje mnie mocno postać dr Różańskiego i jego czarodziejskie mikstury "

Oj tak, to mógłby być ciekawy program o ile sfd które bierze przecież reklamy także od Megabola nie wystraszyło by się ostrych pytać w stylu "czemu to nie działa";))
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Piotr Głuchowski - 05.05.2010

Następny temat

Kacper Zastawniak 'Trec' - 28.04.2010

WHEY premium