SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krystalizacja srodków injekcyjnych w niskiej temperaturze - jak to do konca jest ?

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 8837

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1089 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43120
Meczy mnie jedna kwestia związana z tym tematem ... a mianowicie od czego jest zalezna krystalizacja ? Domniemiewam ze od stezenia (mg) i temp (st.C) i czasu przez ktory substancja jest przechowywana w niskich temp. (T)
Czy jest tutaj ktos na tyle ogarniety aby cos wiecej powiedziec w tym temacie?
Czy wszystkie srodki inj. na bazie oleju po umieszczeniu ich w niskiej temperaturze powinny sie skrystalizowac ,co by oznaczalo zawartosc jakiej kolwiek substancji aktywnej w oleju? Czy moze tylko niektore substancje maja tendencje do krystalizacji i robienia "galaretki" z soku ?
Jesli tak by bylo to umieszczenie substancji w skrajnie niskiej temp moglo by uchodzic za jeden ze sposobow sprawdzenia naszego STUFFu ,czy oby na pewno nie wbijamy samego oleju..

Z Ciekawosci wstawilem do lodowki jakies 4-5 h temu enana z irana ,normy i "primke" z BD - Przypuszczam ze w primce jest c.h.u.j wielki (czyt. sam olej) wiec postanowilem zrobic ten "test",byc moze sie okaze ze jednak cos tam jest ... o ile moj tok myslenia jest prawidlowy

Czekam na wypowiedz expertow - ale nie tych uznawanych za ilosc SOGow ,ale za posiadana wiedze

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1847
Heh ja miałem kupić suste od typa. Gość trzymał towar w samochodzie była niska temperatura no i płyn w ampie zrobił się gęsty i pływały w nim jakieś białe frukty. Myślałem, że towar się nie nadaje i zrezygnowałem choć spuszczał z ceny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
to normalne w jakich kolwiek roztworach , gdy spada temp spada rozp sub w roztworze i dochodzi do przesycenia i krystalizacji. Kazdy roztwor bedzie sie tak zachowywal

Hmm jakas metoda to by byla ,ale musialbys wiedziec o ile roznica temp wplywa na rozpuszczalnosc tego r-ru.

Zmieniony przez - OwnaGe w dniu 2008-11-03 23:37:31

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
prop, npp i czasem oma potrafi sie wytracic, w lodowce cypio jak i enan powinien zamienic sie w mase stala, dotyczy to srodkow o wiekszym stezeniu, nie wiem jak tren
prop
i npp zauwazylem, ze najszybciej sie krystalizuje i nie trzeba ich doprowadzac do skrajnie niskich temperatur typu 3 stopnie, spokojnie jak bedzie 7-10 stopni to wytraca krysztalki ale beda dalej plynne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1089 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43120
Czyli jednak calosc opiera sie na roznicy temp a nie na stezeniu ? Zobaczymy jutro jak bedzie zachowywal sie towar ktory wstawilem do lodowki - jak nic nie wykarze (a enan mam na pewno legit) to wstawie na pare godzin do zamrazalki - jak wiadomo tam panuje o wiele nizsza temp i byc moze jednak cos ten "test" wykaze..

Pamietam swego czasu pierwsze serie NPP z EC - towar byl tak przesycony ze nawet po dluzszym przechowywaniu w szufladzie robila sie konkretna galareta - a teraz na chwile obecna ani zaden z enanow ani "primka" nie wykazuje tych wlasciwosci

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
wstawilem do lodowki propa, cypio i tren acetate
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86830
Też się zastanawiam nad tym

Prop BD przybrał bardzo zwartą konsystencję, prop EC konsystencja bez zmian... w temp 6-8 stopni.

Trzeba by sam olej wstawiać i sprawdzić, najprościej by było

Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2008-11-03 23:59:24
1

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1089 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43120
irko

No to panowie wstawiac swoje zabawki do lodowek i zdawac raporty co sie dzieje po jakim czasie i z jakimi srodkami

Knife sam olej z tego co mi sie wydaje zmieni tylko konsystencje na gesciejsza - ale na pewno nic sie w nim nie wytraci

wrzuce pozniej jeszcze do lodowy tren z atomica - zobaczymy czy tam rowniez cos sie skrystalizuje czy nie ..

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86830
W tych obu nic się nie wytrąciło Profilaktycznie przeniosłem w trochę wyższą temp.

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1089 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43120
Knife byc moze oznacza to brak substancji aktywnej ,albo bardzo male stezenie w.w - Pamietam 1wsze partie propa z EAP - ten to nawet w temp pokojowej powodowal wytracanie sie bardzo sporych krysztalow i klepal jak zaden inny prop ktory dotychczas bilem Z informacji jakie dostalem od osoby bardzo blisko zwiazanej z tym underem (EAP) W tej partii bylo ok 125mg/ml i krystalizacja byla tam bardzo mocno wyrazona nawet w normalnej temperaturze..

Zmieniony przez - Pio w dniu 2008-11-04 00:13:31

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
z atomem moze byc ale nie musi problem, nie wiem czy EO ma na to wplyw, zobaczymy ale i tren i prop jest na EO a nie na zwyklym oleju, w EO sie bardziej rozpuszcza prop, tren z tego co pamietam nigdy mi sie nie wytracil

Zmieniony przez - irko123 w dniu 2008-11-04 00:44:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Dolacze sie do testu i wstaie do lodowy aptecznego testolica, towar 100% legit
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kolejny cykl

Następny temat

Płodność na dece i teściu

WHEY premium