SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krotka pilka masowac czy rzezbic ??

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4014

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
nie ma takiego, każdy inaczej reaguje na spalacz e, coś mi się wydaje że chcesz kupić kosę i myślisz ze schudniesz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 749
nie to tylko czysta ciekawwosc. przeczytalem zbyt wiele opinie na temat zbyt wielu roznych produktow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 673 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7756
Tak jak koledzy wyżej napisali każdy inaczej reaguje, u mnie doskonale sprawdził się clenburexin co nie oznacza, że np. droższy spalacz zadziałałby równie dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1401 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10000
Zmien trening i myslenie na temat silowni i cwiczen a takze supłementacji. Zacznij od diety i cwiczen nie rob wszystkich partii w jeden dzien to za duzo i bez sensu to ze duzo trenujesz nie oznacza ze urosna Ci miesnie wejdz na youtuba i wpisz np przykladowy trening ramion barkow klaty i trenuj tak jak na filmach lacz ma jednym treningu barki klata triceps biceps i pleby osobno same albo klata bic barki tric i plecy suplementy po co na poczatek? Jak zaczynasz organizm sam sie zacynie powoli budowac suplementacj jest juz dla osob ktore juz trenuja min 6miesiecy i potrzebuj bardziej sie budowac sam trenowalem przez 3lat bez niczego na spalanie biegaj i 6-5posilkow w malych ilosciach przykladowo rano 3jaja i owsianka 70g potem 4posilki miesne kurak 120g brokuly szpinak pomidory salata do wyboru po 100g i brazowy albo bialy ryz po 70g pamietaj ze dieta to 70%reszta totrening geny itp itd pozdrawiam

NO PAIN NO GAIN!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1401 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10000
Í pamintaj ze nie bd mial postepow tak szybko jak myslisz tylko tak szybko jak na to zapracujesz czas i czas nin zrazaj sie jesli naprawde chcesz cos zmienic to osiagniesz cel tylko z glowa

NO PAIN NO GAIN!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 1868 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24162
Deficyt kaloryczny. Tyle na początek Ci potrzeba. Nie wiem czemu tak doświadczone osoby polecają mu spalacze jak on w ogóle zaczyna dopiero ćwiczyć. Deficyt kaloryczny i w tym stanie powinno lecieć około 0,5-1cm na tydzień. Clenburexin? Szczerze kolega wyda tylko kasę. Termogeniki podwyższają spalanie kalorii poprzez podniesienie temperatury ciała. Co z tego skoro bez odpowiedniej diety zje więcej niż potrzebuje? To nie chormony tarczycy T3 czy clenburexin aby spalało tłuszcz. To tylko powiększa nasz deficyt kaloryczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 673 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7756
opisałem suple jakie ja stosowałem także czytaj ze zrozumieniem na mnie clenburexin działał. Oczywistą sprawą jest że podstawą jest odpowiednie odżywianie w moim przypadku ograniczenie spożywania węglowodanów ( nigdy nie stosowałem diety z deficytem kalorycznym) i zastąpienie ich białkiem. + odpowiednio intensywny trenig efekty opisałem wyżej. Każdy organizm jest inny ideałem jest znalezienie odpowiedniej dla siebie metody, no ale to można osiągnąć dopiero po kilku latach treningu i obserwacji swojego ciała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 1868 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24162
Ale ta metoda wyczucia organizmu to nie spalacze na dzień dobry. Co jak co ale on to na pewno odebrał, że poleciłeś mu to na dzień dobry, a potem tematy ,,co zrobić mam zastój?". Ja sam jem 3300kcal gdzie pół roku temu na tylu robiłem masę, aktualnie na tylu schodzi brzuch i mięśnie zostają. Nie polecam aby od razu się rzucać na 200kcal bo potem nie będzie z czego obciąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 673 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7756
Nie rozumiem o czym mówisz, nawet jeśli zastosowałby spalacz nie umrze od tego to tylko kofeina równie dobrze możesz zakazać mu picia mocnej gorącej kawy ( działa podobnie do spalacza) bo dopiero zaczął trenować, zluzuj majty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 673 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7756
Podejrzewam, że Ty także trenujesz od niedawna a na 100 % bierzesz jakieś suplementy także o czym mowa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Który zestaw gry + obciążenia

Następny temat

Kretyna pytanie

WHEY premium