SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatynka CM3

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1126

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1388
Witam mam zamiar walnac sb cykl trwajacy okolo 5 tygodni z jablczanem kreatyny CM3 . Co o nim sadzicie ? Czy przy stosowaniu tej kreatyny potrzeba ulozyc jakas specjalna do tego diete ? Czy wystarczy ta ktora robie i wrzucic kreatyne w posilki ktore sa wskazane . Cwicze okolo 2 lat na silowni, chciałbym wyprobowac kreatyne i to bedzie w sumie moj pierwszy raz z takowa suplementacja . Na ogol z moja wiedza o kreatynie nie jest dobrze, wzoruje sie tylko tym co wyczytalem w google .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2902
1.ankieta 2.opinie sa o niej w odpowiednim dziale 3.od diety zalezy 70% udanego cyklu. krete stosujemy 10g w dt i 5g w dnt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1388
A powiedzcie mi czy jest sens brania kreatyny przez 20 dni ? bo kupilbym 180 tabletek .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
nie ma sensu. Chcesz niedrogo to kup vitalmax monohydrat i tyle. Diete musisz miec dobra ale pod kreatyne specjalnej diety sie nie tworzy.
Zreszta nawet zeby 5 tygodni mialo sens to potrzebne ladowanie

Zmieniony przez - USgorn w dniu 2013-05-08 15:57:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1388
A jakosc tej kreatyny ? Bo syfu nie chce z ktorego zaraz splyne ;x
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Jest ok. A czy bedziesz mial spadki po cyklu to nie zalezy od kreatyny tylko od diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1388
No diete mam dobra tylko wrzucic kreatyne w nia trzeba ; ) A powiedz mi jak dawkowac jeszcze ten monohydrat co podales . 400 kapsulek wystarczy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
W DT 2 x 5 g w DNT 5 g. Proch wychodzi taniej od kapsulek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 211 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10515
mono bierz w prochu 500g z vitalmaxa
dt 5g rano 5g po treningu
dnt 5g rano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1388
Z czym najlepiej pic i rozpuszczac ta kreatyne ? Cos tam pisze ze na pusty zoladek . Czyli przed posilkami mam ją brac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
wsypuj do ust i zapijaj wodą
bez roznicy czy przed czy po posilku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tania redukcja

Następny temat

jak i kiedy przyjmowac; carbo,wpc i kreatyne xplode z olimpu z LEUCYNĄ

WHEY premium