SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna i inne

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 998

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2130
Siema, mam zamiar kupic za miesiac lub dwa kreatyne tylko czy oplaca sie ja brac bez diety ? beda jakies efekty ? do kreatyny chcialem dokupic jeszcze jakies bialko co polecacie ?

waze 65-66 kg
wiek 18
cwicze okolo rok ale regularnie 6-7 miesiecy

diety nie moge trzymac bo mieszkam w internacie jem ile sie da i w sklepach gdy moge kupuje serki wiejskie

zalezy mi na przybraniu na masie w sumie waga i tak idzie w gore ale bardzo powoli w prawie 1,5 roku 5-6 kg

chcialbym w koncu zobaczyc jakies porzadne efekty w swojej sylwetce ;/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ine ale chodzi mi o to że nie miałby w czym przechowywać żywności a wiec wszystko co by kupował musiałby spożyć jak najszybciej i codziennie chodzić na zakupy a to trochę uciążliwe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
bialko jakies SFD plus/ekonom - ale no bez znajomosci brakow...?

kreatyna i dieta przypadkowa mooooze cos dac.. ale rownie dobrze moze NIC nie dac .. proponuje cos ulozyc pod siebie w dziale odzywianie

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12083 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
nie ma sensu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2130
chcialbym jesc to co jest w diecie ale nie moge ... zarcie w internacie to w wiekszosci syf i zazwyczaj nie da sie tym najesc
a do tego w pokoju nawet czajnika nie mozna miec a co dopiero lodowki z kuchni na stolowce tez nie mozna uzywac

a moze cos gotowego bym kupowal cos typu serek wiejski nie wiem juz sam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
nie masz sie nam tlumaczyc - zadales pytanie..i otrzymales szczera odpowiedz, nawet jak napisze, ze "jak ja Cie rozumiem i mi przykro" to to nic nei zmieni w kwestii dzialania kreatyny...

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A rodzice nie przysyłają ci kasy? Czy może jest to internat ala poprawczak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmmmm gainer jakiś dobry z dużą zawartością białka
typu Titan Mass
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
diety nie moge trzymac bo mieszkam w internacie

gdzie to takie internaty są?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest wiele internatów w których trzeba żyć na tym co dadzą bo nie można w swoim pokoju mieć nawet czajnika a co dopiero jakiś bardziej zaawansowany sprzęt ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Up dobra, dobra ale
A rodzice nie przysyłają ci kasy? Czy może jest to internat ala poprawczak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
zakon *****

w takim razie współczucia...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszy Spalacz - refresh!

Następny temat

Białko + BCAA

WHEY premium