SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna dla mnie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2416

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 509
mozna stosowac np. Cell Pumpa przez okres 10 tygodni, osobiscie zamierzam zrobic sobie taki dluzszy cykl, ale po cyklupowinna nastapic dluzsza przerwa w suplementacji kreatyny (minimum tyle ile trwal cykl)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 121 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22533
do autora postu: imo uwazam ze moesz brac krete jak najbardziej zwiekszysz wytrzymałość i ogolnie bedziesz mial lepszego powera jak juz ktos pisal wyzej
pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
niestety nie stac mnie na cp teraz a tym bardziej na cykl 10tyg, myslalem nad kre-alkalyn, co myslicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 509
Napisz moze ile masz kasy, to postaram sie cos konkretniejszego doradzic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
no tak do 60zl max 70...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 509
Krealkalyn zbiera dobre opinie wiec mozna sadzic ze jest to poazadny produkt ale za jakosc niestety trzeba zaplacic, a on cenowo wychodzi porownywalnie jak CP wiec w twoim przypadku odpada. Za taka kase zbyt wielkiego wyboru to nie ma: pozostaje zwykle mono. A ja mam pytanie: masz do tego jeszcze jakis suple (bialko, carbo, bcaa itp)???? A wiec tak jak glosi prastare przyslowie: GOWNO PLACISZ, GOWNO MASZ. Life is brutal niestety, no ale na mono tez cos pojdzie. Napiszmoze czy miales juz jakis cykl na krecie, i ogolnie ile wazysz,wzrostn i jaki staz (tak z czystaj ciekawosci)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
OLIMP KRE-ALKALYN 1500 120 kaps jest za 59zl to nie tak duzo jeszcze, trenuje kosza 3-4 razy w tygodniu + 3x silownia. 18 lat 187cm 81kg. Staz na silce minimum rok. Raz bralem CP do treningu silowego na nogi ale porabaly mi sie dawki i bralem dwa razy za male :( Posiadam bialko, mysle nad kupnem glukozy i malto moze...jakis pomysl? :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 509
na twoimmiejscu odpuscilbym sobie ten krealkalyn, bo 120 kap (1500) to naprawde malo, nie ma co zaczynac, lepiej zrobic pozadny cykl na mono a efekty beda napewno lepsze niz po 120 kaps kre alkalynu 1500. Takie jest moje zdanie na ten temat. Dokup do tego jako transporter carbo/glukoze/dekstrose co tam tylko chcesz. Jak kasa zostanie to jakas taurynka tezmile widziana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
nie chce zeby mnie zalalo a ponoc jest taka mozliwosc co prawda zalezy to od konkretniej osoby ale :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 509
Sorki, niedoczytalem ze trenujesz kosza. Mono w takim razie odpada. A wiec narazie odpusc sobie kreatyne (bo za 70zl jablczanu czy kre alkalynu nie dostaniesz), mozesz za ta kase kupic albo: BCAA/l-glutamine/ZMA/HMB zalezy od gustu i potrzeb w danym okresie. Ludziemowia ze HMB nie dziala, ja jednak wieze w ten produkt. ZMA mozesz kupic, ale to na regeneracje w okresach ciezkich treningow, BCAA: przeciw katabolicznie,g-glutamina- podobnie jak bcaa ale niektorzy zauwarzaja przyrost wytrzymalosci. Tyle ode mnie na ten temat :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ULTIMATE NURITION Whey supreme ?

Następny temat

Dobry Zestaw ???

WHEY premium