SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna Cm3 1250 Trec

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 616

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1471
Mam ową kreatyną (cą co w temacie - nazwa).
Jest ona w tabletkach.
Na opakowaniu widnieje info że trzeba brać rano 4 przed i po treningu 4 kapsy.
Czy zamiast brać kapsy, można otworzyć je i wsypać proszek do wody i wymieszać? Czy efekt będzie ten sam?
Myślę o tym ponieważ mam również inne kapsy do połykania i nie chciałbym zbytnio obciążać żołądka kapsami.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 322 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1655
Nie. Jeśli chcesz proszek ,to kupujesz proszek ;]. Wiadomo ,że można.. Ale nwm czy to wyjdzie na to samo , KUPUJESZ CAPSY , łykasz , KUPUJESZ PROSZEK pijesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Po pierwsze to jest dział dla niezarejestrowanych.
Po drugie jabłczan jest kwaśny w smaku i dlatego jest w kapsach, kapsułkami wcale nie obciążasz żołądka to jest otoczka żelatynowa która raz dwa się rozpuszcza.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sprint

Następny temat

siłownia i odrzywianie

WHEY premium