SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kravka albo nula, warto?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1968

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 101 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2426
Po wielu miesiącach oczekiwania pojawiła się w końcu w okolicy możliwość trenowania SW. A właściwie systemu Krav maga.Zdanie o kravce mam jakie mam, oczywiście że wolałbym mma muay-thay kb czy boks ale oprócz KM w okolicy nie istnieje możliwość trenowania niczego innego. Tutaj pojawia się moje pytanie, warto za 20 zl/tyg uczęszczać na treningi?Będzie to dla mnie spory wydatek (brak sponsorstwa ze strony rodziców) ale jakoś dam rade. Trener wydaje się być całkiem w porządku, nie wciska kitów, nie bajeruje itd. Nie ćwiczę dla tego żeby lać się po ulicach czy kozakować w szkole ale po prostu zawsze mnie "SW" pociągały a w sumie jakieś dodatkowe umiejętności w samoobronie na wszelki wypadek zawsze się przydadzą.
Ewentualnie mógłbym zaczekać ze 2 lata i rozpocząć zabawę z SW po 3 liceum ale czy ja wiem jak się sprawy potoczą i czy dam rade.
Proszę o odpowiedzi. Opłaca się, czy może dać sobie spokój z tym i poczekać na lepsze okazje? Pozdrawiam :)

Umysł chłodny jak łysy mamut

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 101 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2426
http://www.kravmaga-ikmf.pl/ 
Jest tam imię i nazwisko trenera.

Zmieniony przez - GjeEm w dniu 2009-10-03 08:34:07

Umysł chłodny jak łysy mamut

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
jak masz kase to warto
przecież nic innego nie masz,więc nad czym się zastanawiać ?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
Ile treningów w tyg.?
Jak długo trwają?
Co robicie?
Jakie miasto?

Zawsze warto coś robić :)
Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma :)

Niebo woła, ziemia przyciąga.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 101 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2426
trening 1 (w sumie na więcej i tak nie miałbym czasu prawdę mówiąc) 3 godzinny co robimy, napiszę w piątek wieczorkiem bo wtedy będziemy mieli I trening. Niestety nie miasto

Umysł chłodny jak łysy mamut

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 238
W sumie w moim klubie początki były takie same, 1 trening w tygodniu (sobota) po 2,5 godziny... Niestety na więcej nie było mnie stać a instruktor (krav maga) nie był wcale tani... Z czasem znalazłem jeszcze 3 trenerów i obecnie trenujemy 6 dni w tygodniu.. Przestawiliśmy się na MMA a instruktor Krav maga już u nas nie pracuje... Ważne żeby zacząć... Życzę powodzenia w treningach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 101 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2426
dziękuje. potraktuję kravke jako takie przygotowanie do SW a po liceum postaram się o MT/ KB. Jaki sztuka walki byłaby najbardziej odpowiednia dla mojego wzrostu?? 198 cm

Umysł chłodny jak łysy mamut

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
1 raz w tygodniu to troche mało, ale za to 3h treningu to dużo :) Wystarczy na porządne wymęczenie :) I na naukę technik.
Idź, zobacz :)
Bo jak nie masz czegoś innego, to warto robić to. Kiedyś pewnie się to zmieni, ale na początek w sam raz:)
No i te 20 zł to jak za KM to nie dużo.

Niebo woła, ziemia przyciąga.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 101 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2426
ok, od jutra zaczynam. :) A co do wzrostu a SW? Są jakieś wytyczne co było by dla mnie bardziej wskazane a co powinienem sobie darować?

Umysł chłodny jak łysy mamut

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
Wykorzystuj zasięg rak ;)
Sam osobiście nie lubię ćwiczyć z aż tak wysokimi osobami. Boli mnie ich koordynacja, a raczej ich brak :P
Masz duża przewagę w zasięgu, a ze wzrostem idzie masa która ułatwi ci prace z partnerem.
Pochodzisz zobaczysz i załapiesz:)

Niebo woła, ziemia przyciąga.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 101 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2426
No i pierwszy trening mam za sobą. trener należy do Instytutu kravmaga Polska. Swój chłop Trening dla mnie kosmos. Nie mam porównania ale jak dla mnie to duży nacisk położony był na kondycje. Co robiliśmy? kilka słów wprowadzenia, orientacja w otoczeniu itp rzeczy. Uderzenia z otwartej dłoni, kopnięcie w krocze- wszystko w ramach zapoznania z KM Kurde, ja co mam 3 razy w tygodniu trening koszykówki + mecze itd w pewnym momencie miałem na prawdę problem ze złapaniem oddechu Ogólnie bardzo fajnie. Skorzystam a te 20 zł na tydzień to z tego co czytam wcale nie tak dużo. Jest git :)

Umysł chłodny jak łysy mamut

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 238
Tak z ciekawości pytam... Jak się ten trener nazywa?
Fajnie, że dobrze czujesz się na treningu... Powodzenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GALA SPORTÓW WALKI - ŁOBEZ 17.10.2009

Następny temat

Technika, Szybkośc, Gibkośc ciała - pomoc !

WHEY premium