SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na brzuchu - spodnie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2805

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lestat1986 nie potrzebnie sam jakiś czas tyle miałem i wiesz co czulem się imo wtedy jakoś tak lepiej i pełniej

W salonie z wrangler/lee i levis bylem ale nic o ciekawym kroju a jak już coś takiego znajde to problem z rozmiarówka - babka mowila ze czasem mają te same spodnie w 2-3 rozmiarach w pasie a tak naprawde wszystkie maja tyle samo w pasie tylko w biodrach nieco się różnią.. to nie te same dobre firmy.. choć levisa 511 bym przygarnął i lee nitro z lini x -line (kiedyś je miałem) bajka http://www.otofotki.pl/img23/obrazki/tk422_2.jpg

Zmieniony przez - dobrykoks w dniu 2013-03-21 19:43:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 294 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11165
Ale to rurki chcesz czy jak? Cippo & bax patrzales?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cippo & bax mnie nie interesuje. Nie chce rurek chce spodnie z lekko obniżonym stanem i lekko zwężana nogawka na dole 19-21 czyli w kroju typowym dla chinosów, choć oczywiscie jeansy takie też można upolować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
To nie sa spodnie dla ludzi trenujacych, pogodz sie z tym
problem to jest jak jeansy ciasne sa na udach, a w pasie jest worek

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiem, ze moj problem to nie problem.. bo problem by się zaczął jakbym w udzie miał ponad 65 i pasie te 76-78. Niemniej ja już mam spore utrudnienia w zakupie czegoś w czym wyglądam jak ludzie, choć wydawać by się mogło że to zwyczajne wymiary. Trudno mi uwierzyć, że osoby ćwiczące latają tylko w garniturach na miarę, dresach i w slipkach po plaży. To też każde doświadczenie, które wykracza poza te opcje jest dla mnie niezwykle istotną podpowiedzią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Ciężko coś dostać, pas 70cm, nie dość, że spodnie u góry tak ściśnięte paskiem (do którego i tak trzeba z 3 dziurki dorobić ), że wyglądają jak firanka a szwy w udach i kroczu pękają.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozwiązałem problem - podpasłem się i elegancko wchodzę w rozmiar W31 / 48 / S - na dodatek to jest pierwszy rozmiar z normalna wymiarówka w udzie (do 60 cm). Ciuchy można spokojnie kupować w sieciówkach jak i jakieś bardziej wyszukane marki (np. roy robson) w tk maxxie. Polecam, aha kraty już nie ma, bo po co mi krata jak tylko w slipkach mógłbym chodzić. Co do koszul, to krawcowa za 10 zł mi mocniej taliuje, tak wiec dopłacam by kupić coś lepszego jakościowo i wtedy sie kalkuluje ;)

Zmieniony przez - dobrykoks w dniu 2013-04-05 21:30:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z taką talią te chyba w sklepie dla kobiet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 698 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6249
Cipo und Bax fajne ciuszki czego chcesz??

Wołają na mnie trójnóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4087
Powiedzcie mi tylko czemu pytanie o spodnie jest w dziale doping?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Enan + Wino + ?

Następny temat

SPAM-10ml w bica, kto nie bije ten nie kica! - Kategoria 100kg+

WHEY premium