SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krakowskie Sparingi Biofuturo Pierwszy Krok MT,K1,MMA,Boks

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6558

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 197 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 733
w boksie oczywiscie obowiazuja amatorskie kategorie wagowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1518
zawodnicy będą dobierani pod względem wieku , poziomu zaawansowania oraz w taki sposób żeby różnice wagi nie były zbyt duże. Nie będziemy trzymać się ściśle kategorii wagowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 197 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 733
zarejstrowalem sie juz na BOKS!
Panowie a po ile bedzie rund itd a boksie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1518
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1518
O godzinie 9.00 waga i rejestracja zawodników.

Walki rozpoczynają się od godziny 10.00

O godzinie 16.00 wystąpi grupa taneczna Quest ze Szkoły Tańca Iskra w Krakowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1518
Mała zmiana w harmonogramie imprezy:
walki MMA zaczną się zaraz po występie hiphopowym czyli po 16.00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
szkoda że sie dziś dowiedziałem :(

do modów :

taki post powinien się znaleźć w INFORMATORZE MAŁOPOLSKIM oraz w AKTUALNOŚCIACH SZTUKI WALKI :

https://www.sfd.pl/Informator_MAŁOPOLSKI-f204.html

https://www.sfd.pl/Aktualności_-_Sztuki_Walki-f148.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5083
Kto był? Mówić od razu :) Ja byłem i walczyłem 1 walkę (szkoda, że miała opóźnienie ponad 1h). Nerwy mnie zjadły i psychicznie nie wytrzymałem. W środku pierwszej rundy oberwałem prawy prosty, który mi złamał nos, ale chciałem przeboksować dystans 3 rund. Szkoda mi walki, wystraszyłem się przeciwnika, oberwałem głupi cios, a potem już unikałem otwartego starcia, cały czas klinczowałem. Dopiero na godzinę po odjeździe z zawodów zgłosziłem się do szpitala i otrzymałem wyrok, który brzmi "Złamany nos". Sam się sobie dziwię, że nie padłem z bólu bo mimo starań oberwałem jeszcze parę na twarz... Praktycznie był to pojedynek Wadowice vs Poznań (wszyscy moi koledzy walczyli z Poznaniakami). Wstyd mi trochę za siebie, ale nos mnie okropnie bolał przy każdym, nawet lekkim prostym i musiałem unikać walki.

PS. Jakby się ktoś pytał to ja jestem tym od zapasów i dziwnych tańców (próbowałem być śmieszny, nie wyszło )

OloKK: "Po to się robi bezkontaktowe sparringi - człowiek przyzwyczajony do braku kontaktu instynktownie
będzie go unikał."

Cavior: "Niewątpliwie. Ale nawet, gdy ktoś nie szuka kontaktu, czasem kontakt znajduje jego... (...)"

Pure domination.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5083
Napewno ktoś był, nie udawajcie, że nie ;)

OloKK: "Po to się robi bezkontaktowe sparringi - człowiek przyzwyczajony do braku kontaktu instynktownie
będzie go unikał."

Cavior: "Niewątpliwie. Ale nawet, gdy ktoś nie szuka kontaktu, czasem kontakt znajduje jego... (...)"

Pure domination.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1518
był ale sie nie odzywa
Co do opóźnienia to wniknęło z tego ze jeden z klubów wystawiający kilku zawodników sie spóźnił i czekaliśmy na nich z rozstawieniem walk. Następnym razem będziemy ściślej przestrzegać ustalonego czasu.
bokserzy z Czerwonego Smoka (Poznań)byli bardzo dobrzy, właściwie tylko kolega ze Skawiny i od was jeden zawodnik (Wadowice) wygrali z nimi walki.
Ogólnie wszystkie walki były bardzo dobre, emocjonujące czasami o wygranej przegranej decydowała bardzo mała różnica punktowa.
Walki są nagrane więc jeżeli ktos chce jest możliwość ich udostępnienia.
Potem wkleje tu kilka zdjęć , reszta bedzie wkrótce na http://liga-muaythai.pl.tl/

Zmieniony przez - K_S_S_W w dniu 2008-12-01 15:39:49
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprzęt do walki ;/

Następny temat

Rękawice Green Hill

WHEY premium