SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krakowskie Sparingi Biofuturo Pierwszy Krok MT,K1,MMA,Boks

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6545

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1496 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20005
Linxsus nie przejmuj się nosem
Pamiętaj,że najważniejsze jest to,że wyszedłeś do walki.Dla mnie jesteś zwycięzcą

How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Kto startował z Maximusa?

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1518
Z Maximusa Mateusz Czyż - wygrał walkę.
Linxus dokładnie, liczy sie to ze walczyłeś do końca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
Jak daloby rade to udostępnijcie nagrania z walk Szczególnie tych w formule K1 oraz MT

Pzdr

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1518
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1518
Pokaz grupy Quest- Szkoła Tańca Iskra Kraków



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5083
1 i 4 zdjęcia to moje :D Jezu, jak to biednie wyglądało ;) Też się ciesze, że wytrwałem do końca, ale wiem, że stać mnie na więcej! Stres jednak potrafi człowieka pogrzebać.

PS. Jest szansa dostać film?
PS2. Liczyłem, że chociaż dam jakiś pokaz ładny technicznie, a ty z nerwów cep za cepem. Zresztą pani była, widziała nie ma się co oszukiwać

Zmieniony przez - Linxus w dniu 2008-12-02 14:57:47

Zmieniony przez - Linxus w dniu 2008-12-02 15:23:06

OloKK: "Po to się robi bezkontaktowe sparringi - człowiek przyzwyczajony do braku kontaktu instynktownie
będzie go unikał."

Cavior: "Niewątpliwie. Ale nawet, gdy ktoś nie szuka kontaktu, czasem kontakt znajduje jego... (...)"

Pure domination.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1518
To była dobra walka. Zwłaszcza druga runda, weszło parę fajnych kontr z prawej ręki. Musisz popracować trochę nad obroną, nie chodzi tylko o to żeby trzymać gardę ale też aktywnie zbijać ciosy najlepiej jedną a druga kontra (parę razy tak właśnie zrobiłeś i trafiłeś go). Podwójna garda nie jest za dobra bo raz ze trudno ją utrzymać, dwa masz obie ręce zajęte i nic nie możesz zrobić,czasem próbowałeś odpychać go dwoma rekami jednocześnie i wtedy się odsłaniałeś i kilka ciosów weszło.

W każdym razie gratulacje za tą walke to był dobry przeciwnik
nagranie wysle podaj tylko maila,albo napisz na [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5083
Właśnie próbowałem kontrować zbiciem, ale potem całkowicie zapomniałem o wszystkim. Podwójna garda była na zasadzie: robię wszystko, aby przetrwać do końca. Tak samo było z zapasmi i tym rzutem. Chciałem zyskać trochę czasu. Mój mail to [email protected]
ew [email protected]

PS. Po pierwszej rundzie zapomniałem całkowicie o prostych, pracował tylko prawy sierp/cep + czasem lewy. Piotrek to wyczuł i cały czas prostym kontrował ;)
PS2. Gdyby zdjęcia poszły na maila z 1 walki to byłbym bardzo wdzięczny :) Dziękuję :P

Zmieniony przez - Linxus w dniu 2008-12-03 16:40:12

OloKK: "Po to się robi bezkontaktowe sparringi - człowiek przyzwyczajony do braku kontaktu instynktownie
będzie go unikał."

Cavior: "Niewątpliwie. Ale nawet, gdy ktoś nie szuka kontaktu, czasem kontakt znajduje jego... (...)"

Pure domination.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1518
Muay Thai:
http://pl.



Zmieniony przez - K_S_S_W w dniu 2008-12-05 23:14:04
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprzęt do walki ;/

Następny temat

Rękawice Green Hill

WHEY premium