SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kosultacje przed Mistrzostwami Świata Definicja

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5261

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
ZAPRASZAM.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Olimpia_P IHS TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 910 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4438
Jak po konsultacjach, jakie nowości, zmany? Jak sie czujesz, jak trening, pokaż fotki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Na konsultacjach super , czuje sie dobrze , fotki wieczorem .dziękuje za zainteresowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791


czasu mam mało ale to forum sprawia mi frajde.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Właśnie wróciłem z siłowni maglowałem nowy układ .A co do bcaa turbo jet o smaku grejfrutowym ,smakuje jak żelki albo guma do zucia smak przyjemny.

Zmieniony przez - DEFINICJA w dniu 2010-11-08 21:18:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Dzisiaj trenowałem uda trening był super .60 min aerobów . potem pozowanie i trening mowego układu powiem że to trochę zabiera czasu .mam taka maksyme.- jak nie teraz to kiedy.Dla ciekawych na treningu odwiedził nas pan Kujko no ale jak kiedys pisałem że podczas treningu nie jeste zbytnio rozmowny ale było miło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Już w poniedziałek kolejne konsultacje . Dzisiaj dowiedziałem się że mam wylot do
Budapesztu w piątek o 9 rano z Warszawy .,to wychodzi że o 3 rano będe musiał wyjechać z domu aby być na czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2644 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7791
Teraz ma dostęp do suplementów Treca po zawodach krótki odpoczynek i będe testował wszystkie jakie sa na rynku i będe zdawał relacje z moich odczuć i pracy mięśni . A czuje ze będzie szłoloooooo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3741 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29543
Definicje,gdzie można kupić taką koszulke co masz na foto ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki Rodzaj Aminokwasow kupic na poczatek??

Następny temat

Nitrobolon II powder - wielka mała pomyłka TREC'a ?

WHEY premium