SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nitrobolon II powder - wielka mała pomyłka TREC'a ?

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2578

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197
Witam.
Kilka tygodni temu kupiłem dużą puszkę Nitro II o smaku Tropic oraz mała o tym samym smaku. Wszystko było OK, smak tropic super chociaż trochę kolor mi nie pasował i smak nie przypominał tropic a pomarańcz. Otworzyłem małą puszkę i moje oczy nie wierzyły w to co widzą - biały proszek ? Wsypali mi tam cukier czy co!? Przecież w drugiej puszcze kolor jest pomarańczowy.. Zapach inny, smak również ale to nie wszystko.. Po rozpuszczeniu jednego (po lewej) i drugiego smaku (po prawej) dopiero są jaja.

Niby nic sie nie stało, ale pewnie mało kto to mógł zauważyć jeżeli miał jedną puszke - nie miał do czego porównać

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Moim zdaniem, źle zaetykietowane pudełka. inaczej zła etykietka nie na ten smak.

Także, Wszystko jest ok prócz tego błędu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197
Chodziło mi o porównanie kolorów napoju więc chyba dobrze widać :)

Tak, wiem, ze jest to problem z etykietą, tylko chciałem Wam zwrócić na to uwagę ponieważ może nawet o tym nie wiedzieliście. A jakby nie było to wprowadzanie klienta w mały błąd hehe. Problemem to może nie jest przy pomyłce 5 czy 50 sztuk. Gorzej jeżeli to pomyłka na np 1000 czy 10000 sztuk produktu no nie :)

Zmieniony przez - Gawus w dniu 2010-11-05 14:25:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Witam,

Jeszcze raz ja

Gawus - proszę Cię bardzo mógłbyś podesłać do mnie nr. Partii i Datę Produkcji obu produktów na priva ?

Data i nr partii znajduję się pod spodem lub koo zamknięcia na białej przestrzeni nie obklejonej naklejką.

Bardzo Dziękuje
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197
Obu to nie wiem czy mam ta biala puszke jeszcze ze smakiem tropic i zielonym kolorem, bialym proszkiem ale mam ta duza puszke od tropic ale z pomaramczonwym kolorem i smakiem, podesle z wieczora bo etraz jestem zajety troszke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
Gawus - podeślij nr partii do Jabiego i do mnie. Postaramy się szybko sprawę wyjaśnić.

Proszę o numery partii jednej i drugiej puszki. Jak inaczej mamy to sprawdzić?

Zmieniony przez - King_Odin w dniu 2010-11-05 18:27:51

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197
No ok. (chociaż moim skromnym zdaniem pomyłka leży w dużej puszcze smak tropical a tak naprawde wsypana pomarancza).

Duza puszke podam jeszcze dzisiaj, ale z mala moze byc problem bo oddalem. Postaram sie zdobyc jak najszybciej mala puszke (moim zdaniem tam wszystko ok)
...
Napisał(a)
Usunięty przez jabolcokk za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kosultacje przed Mistrzostwami Świata Definicja

Następny temat

GISZMAN w TREC TV - Rzeźba i odchudzanie

WHEY premium