SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kontuzja lewego nadgarstkowa co robić

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 996

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 64
witam doznałem dziś kontuzji lewego nadgarstkowa dopiero zaczynam bardziej intensywnie ćwiczyć robie 500-700 podniesieni na bicepsy ciężarkami 3kg i dziś rozpocząłem ćwiczenia na ręce na mięsień ten pomiędzy bicepsem a dłoniom nie wiem jak się nazywa a dokładniej stare ćwiczenie polegające się na zawiązaniu na sznurek ciężaru ja 3kg i przywiązaniu go do patyka i na wyprostowanych rękach zwijania go dla mnie to nie jest wcale łatwe (nowicjusza) i przy 6 razie chyba przeciążyłem nadgarstkowa strasznie mnie rwie przy tym ćwiczeniu przy pompkach też ale posmarowałem fastumem czy cymś takim i już mnie z czasem ból sie zmniejsza ale z tym nie moge robić popek ani innych ćwiczeni na ręce jak mam sobie ubezpieczyć nadgarstkowa żeby taka kontuzja drugi raz się nie powtórzyła dodam że w wieku 11 lat miałem złamanie lewej ręki w nadgarstkowa rok później prawego a nie dawno kostki więc jestem łamliwy co mam zrobić żeby stare złamania się nie rozdrapywały w postać tego typu kontuzji


P.S
ćwiczę intensywnie od początku wakacji i dlatego może występuje mi kontuzja w takim krótkim czasie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1622 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11751
robie 500-700 podniesieni na bicepsy ciężarkami 3kg

Że tak spytam, ile masz lat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1370 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10695
Iść do lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 64
Cytat
robie 500-700 podniesieni na bicepsy ciężarkami 3kg

Że tak spytam, ile masz lat?


za 4 dni mam 16 lat nie dopisałem że robie jeszcze 100 popek codziennie ale narazie zaczynam wiec nie chce przesadzać i to ćwiczenie mi doszło


Iść do lekarza.

nie wydaje mi się ze jest konieczne iść z tym do lekarza wydaje mi się że to są zakfasy ale nie jestem pewny wiec tu pisze i żeby czemuś takiemu zapobiec zabezpieczyć ręke jakimś pasem albo bandażem ale nie wiem dlatego tu pisze :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odpowiednia suplementacja + Odżywianie organizmu / Powrót na siłownie

Następny temat

Co mam zmienić??

WHEY premium