SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs na sierpień -pozuj jak Mistrz Henryk Szczepański

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4578

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33476
Mnie się chyba nie uda zejść na nogach tyłkiem tak nisko, za słabe
1

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10081 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728909
Dawid-mistrz sportów walki,pragnący być także kulturystą-także spróbował pozy mistrza Henryka,co jak wiadomo przynosi szczęście w sporcie .:)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7526 Napisanych postów 49534 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385562
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10081 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728909
Niestety nikt nie miał nic zegarko podobnego. :)

Ale jeszcze nie ma Rutkowa Pawła T,Olotrapera,Ojana .... :)

I jeszcze paru kulturystów,co obiecali,że wrzucą zdjęcia .


Dochodzę do siebie po weselu.
W tym tygodniu ocenimy wszystkie konkursy i ogłosimy listę nagrodzonych.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33476
Ja nie dam rady tak niskiego siadu zrobić i tym bardziej ustać do zdjęcia, ja nieprawidłowo to robię. Próbowałem.

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12152 Napisanych postów 30572 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131243
olotraper
Ja nie dam rady tak niskiego siadu zrobić i tym bardziej ustać do zdjęcia, ja nieprawidłowo to robię. Próbowałem.
A ja nie mam już żadnej koszulki na ramiączkach
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10081 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728909
Zdjęcia poszły do oceny przez Henryka Szczepańskiego-wybierze trzech najlepszych uczestników wg siebie-dla całej trójki będzie specjalna nagroda .

Pewnie dziś podam oficjalnego zwycięzcę w tym konkursie i dwóch pozostałych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10081 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728909
Jeszcze ciekawa wiadomość dla fanów historii kulturystyki.

Oprócz tego zdjęcia konkursowego Henryka Szczepańskiego,było zrobionych kilka zdjęć w innych pozach-zdjęcia także teraz dopiero zobaczyłem-nigdy przedtem ich nie widziałem.

Tu na SFD pierwszy raz w tym temacie prezentuję te unikalne zdjęcia z 1965 roku -niezła gratka :)





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7526 Napisanych postów 49534 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385562
Oni trenowali w spodniach garniturowych bo takie na kant ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12152 Napisanych postów 30572 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131243
rutkow
Oni trenowali w spodniach garniturowych bo takie na kant ?
Przecież to zdjęcia pozowane. Czyli sztuka na wysokim poziomie. I żadnych.kantów w tym nie widzę.
W tamtych latach idąc do fotografa ubierałem to co miałem najlepszego.
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót na siłownię wg tatuncia

Następny temat

Niski poziom hormonu wzrostu - jaki lekarz?

WHEY premium