SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs :Włączamy napęd 4 x 4,czyli robimy masę, III etap str 30

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 57932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
fanslaska
to nie przejdzie, zwroc uwage gdzie tuleje od hantli wedruja. Musialbym je pozniej ze sciany przecinakiem wykuwac


Będziesz od ściany odbijał sztangielki ?

Dzięki ścianie technika się znacznie poprawi, ale za to będzie trudniej wykonać zadanie.


Moim zdaniem powinno zadanie polegać na tym, kto zrobi więcej i poprawnie technicznie.




Zmieniony przez - LiptonS w dniu 2018-01-15 16:47:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
LiptonS


Będziesz od ściany odbijał sztangielki ?


A widzisz inne wyjście? Chyba że ćwierć ruchy, ale znowu byś płakał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
fanslaska
LiptonS


Będziesz od ściany odbijał sztangielki ?


A widzisz inne wyjście? Chyba że ćwierć ruchy, ale znowu byś płakał


Przecież bez problemu da się zrobić pełne ruchy, lecz nie twoimi sztangielkami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12141 Napisanych postów 30551 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131088
LiptonS
Przecież bez problemu da się zrobić pełne ruchy, lecz nie twoimi sztangielkami.
Da się nawet ze sztangielkami fana ! Przecież ma miejsce do oparcia się plecami.
Gdybym nie był taki słaby to podjąłbym wyzwanie jsdolan5
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
ojan
LiptonS
Przecież bez problemu da się zrobić pełne ruchy, lecz nie twoimi sztangielkami.
Da się nawet ze sztangielkami fana ! Przecież ma miejsce do oparcia się plecami.
Gdybym nie był taki słaby to podjąłbym wyzwanie jsdolan5


Tak, lecz jeśli masz tyłek jak brazylijka, fan zapewne taki tyłek ma. Ja bym mógł co najwyżej kuć dziurę w ścianie tymi sztangielkami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Coś wykombinowałem, wstawię później czy się nadaje. Ale najpierw idę coś zrobić, to będzie prawdziwy hit, zagonie Zenka z jego oczami zielonymi w kozi róg (szczegóły wkrótce w moim dzienniku)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12141 Napisanych postów 30551 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131088
LiptonS
ojan
LiptonS
Przecież bez problemu da się zrobić pełne ruchy, lecz nie twoimi sztangielkami.
Da się nawet ze sztangielkami fana ! Przecież ma miejsce do oparcia się plecami.
Gdybym nie był taki słaby to podjąłbym wyzwanie jsdolan5


Tak, lecz jeśli masz tyłek jak brazylijka, fan zapewne taki tyłek ma. Ja bym mógł co najwyżej kuć dziurę w ścianie tymi sztangielkami.
Stajesz w oparciu o futrynę i ściany są całe
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
ojan
LiptonS
ojan
LiptonS
Przecież bez problemu da się zrobić pełne ruchy, lecz nie twoimi sztangielkami.
Da się nawet ze sztangielkami fana ! Przecież ma miejsce do oparcia się plecami.
Gdybym nie był taki słaby to podjąłbym wyzwanie jsdolan5


Tak, lecz jeśli masz tyłek jak brazylijka, fan zapewne taki tyłek ma. Ja bym mógł co najwyżej kuć dziurę w ścianie tymi sztangielkami.
Stajesz w oparciu o futrynę i ściany są całe


LiptonS
Proponuje oparcie o ścianę, żeby jeszcze ograniczyć cofanie łokci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co powicie na takie wykonanie?
Jakbyście sobie życzyli kamerę z boku to będzie mega blisko więc niewiele może być widać(a może się mylę?)
Tak czy owak, jak to u fansa, łatwiej mi tak młotkować Coś jakby plus 30% do siły
Komentujta co tam jeszcze poprawić, żeby jsdolan się ze stówką mógł pożegnać przekażemy na WOŚP (a nie prawi nie mogą bo coś tam ) znajdziemy kogoś innego


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Ładnie cię porobiło, widzę, że nosisz telewizory.

Co do wykonania, podoba mi się.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początki Judo

Następny temat

DT- Majkel robi nogi

WHEY premium