SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs :Przeżyj to sam -wygraj bilety :najlepsi kulturyści świata na Evls Prague Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8515

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
racze jnie musisz miec swoj sektor, ja bym byl nawet w stanie doplacic jak to mialy by byc miejsca te za 890koron bo to bedzie lipa strzaszna:(

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2145
Chodziło mi właśnie o to, ze w tym sektorze za 890 koron to sektor kto pierwszy ten lepszy i tam nawet numeracji miejsc nie ma, tylko które zajmiesz to siedzisz, wstaniesz gdzieś na chwile i Ci może ktoś siąść na nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10032 Napisanych postów 30375 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728727
W zeszłym roku były bardzo dobre miejsca,więc teraz też takie będą.
Dopytam sie jeszcze dokładnie -ale lipy nie będzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10032 Napisanych postów 30375 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728727
Mam już odpowiedż-to są miejsca w zielonej strefie -właśnie te za 890 koron.



yes, in other zones there are concrete places on tickets. Open seating tickets don´t have concrete seats, holders can take seats that will be free in green zone.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2145
trochę lipa bo nawet wstać z miejsca nie można jak się dobre złapie bo zaraz ktoś zajmie.. ale w dalszym ciągu są to darmowe bilety, trzeba myśleć pozytywnie;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10032 Napisanych postów 30375 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728727
Nie panikujcie-jest Was 10 osób-pierwsi zajmuja najlepsze miejsca dla reszty i zawsze ktoś będzie pilnował :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
no to padaka straszna :( kuzwa a nie mozna doplacic d lepszych miejsc??
miejsca niestety sa tragiczne jedyna szanasa kupic lepsze bilety bo nie ma sensu tam nawet isc :( tego sie balem:(


Zmieniony przez - nuras w dniu 2015-09-17 15:43:29

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
jak wejdziesz do innego sektora to cie wywala a zielnym nie ma dobrych miejsc:( jak byla by mozliwosc ja chetnie doplace

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10032 Napisanych postów 30375 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728727
Bez przesady-są rzędy na wysokości vipów-naprawdę dobrze tam widać.W poprzedniej relacji nawet zdjęcie z tamtych miejsc robiłem komórą i wyszły ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10032 Napisanych postów 30375 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728727
Do zawodów w Pradze zostało juz tylko 9 dni

Wczoraj ,z tej okazji założyłem oryginalna koszulke z Evls Prague Pro 2014.

Po mojej prawej Spompowany-także jedzie na te zawody


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chicago pro 2015

Następny temat

Trenuj z Mistrzami :Piotr Łada,Sebastian Szmyt i Userzy SFD poprawiają gęstość mieśni

WHEY premium