SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs/Corum/podsumowanie str16

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17520

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Moze bedziesz pierwsza heh co na redukcji biust jej urosnie
To przechodz na zielsko i pamietaj o beltowym rannym poscie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Obliques
Moze bedziesz pierwsza heh co na redukcji biust jej urosnie

Ale cyc dalej ten sam... Haftki przesuwam...

W ramach DNT wybrałam się na zawody.
Zapłaciłam frycowe - nie wiedziałam że są tylko 3 podejścia i w sumie skończyłam z ciężarem od którego chciałam zacząć .
Ale frajda była przednia. Chyba bakcyla załapałam!


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
He he no gratki, wariatko, tak to jest jak sie podstaw nie dowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Następnym razem będzie lepiej.. 42,5 to też całkiem całkiem (tfu, tfu). Konkurencja była średnio o ćwierć wieku młodsza!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Cykl 2. Tydzień 1. Trening 1.

O MBR!!!!!

Iza - muszę powiedzieć że masz niezaprzeczalny talent do układania treningów-koszmarów.
To już taki drugi w przeciągu tygodnia!!!
Straszne to było jak dla mnie.
Rozgrzewka:
Orbi 10 min., HIM, HAM, Mawashi, barki.
I póżniej:
6x kompleks sztangowy ciężar rosnący (6x6)
MC, wiosło, zarzut, przysiad przedni, push press, przysiad tylni, pompka.
22,5 kg - wszystko.
25 kg - wszystko
27,5 kg - wszystko
30 kg - wszystko (ale przy PP musiałam przerwę zrobić)
35 kg - PP tylko 2 razy wyszło, kolega asekurował, raz sobie mało w pysk sztangą nie przyłożyłam..
40 kg - zarzut wyszedł 2 razy (przy trzecim poleciałam do tyłu), PP ani razu (chociaż próbowałam ale cóż..)
Pompkę robiłam z talerzem 10 kg na plecach. Miłe doznanie, szczerze polecam...

(2) 15-14-13-...-1
Thrusters: hantle 5 kg.
Sit up: krążek 5 kg.
Slasher to halo: krążek 10 kg.
Ta część poszła dosyć szybko i sprawnie

(3) 10 obwodów
50 wejść na step z obciążeniem: tu problem bo stepa u nas nie ma.. Zrobiłam bieganie po schodach z hantlami 10 kg. Ponieważ stopnie miały 18 cm to dołożyłam do 60.
6 wioseł jednorącz (połowa ciężaru dla ok 3 powtórzeń): hantla 19 kg. Nie wiem czy tak miało być ale zrobiłam po 6 na stronę. Pod koniec to już ręka ledwo co dawała radę, chwilowe przystanki.

(4) 15-14-13...-1
Podciągnięcia/opuszczenia: tu masakra była, wszystko dzielone.
-pompki: też na raty...
-serratus crunch: na początku wzięłam hantle 5 kg ale mi za lekko było. Poszłam po 6 i w trakcie kolejnej serii zorientowałam się że coś cholera mi za ciężko! Ja pacze - i co widzą oczy zamglone moje? To były dziewiątkiiii!!! Ale skończyłam z nimi chociaż było to straszne.
-wskok na ławkę: robiłam na raty i ostrożnie.

Komentarz: Mało prawdopodobne żebym jutro podeszła do testowego. Plecy mam do tej pory straszliwie spompowane. Kolano lekko piecze.
Nie powiem że to był miły i fajny trening bo było by to straszliwe kłamstwo. Długo go robiłam. W sumie najwięcej czasu to zeszło na ostatnia część.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Nie podchodz daj kolanowi odpocząc i zrób sobei zimny okład, wariatko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Uprzejmie donoszę że po wczorajszych hopsankach z łózka wychodziłam na czworakach...

I co ciekawe - na siłce skończyły się jakiekolwiek głupie komentarze i uśmieszki. Panowie paczą się z respektem

Zmieniony przez - Corum w dniu 2014-04-29 10:52:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
boja się że przyłożysz , może miałaś morderstwo w oczach ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Możliwe bo po treningu to ja tak wyglądam:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Cykl 2. Odpoczynek.

Szefowa litościwie odpuścili trening testowy.
Siedzę w domu zatem i dmucham na kolano.
Miska wege rozpoczęta od dziś. Chociaż myślałam że język to mi w pięty ucieknie.. Poszłam z synem na kiermasz a tam... Stoiska z regionalnymi wyrobami.. Szynki, kiełbasy, kindziuki, słoninka w przyprawach, smalec ze skwarami.. AAAAAAAAAA!!!!!!!!
Dla takiego mięsojada jak ja to był ból straszny.

Micha: wg założeń.
Picie: woda, kawa, mniszek, kawa zielona.
Farmacja: wit. C, wapno, magnez.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie treningi na rzeźbę brzucha?

Następny temat

Nagrody, nagrody, nagrody!!!!

WHEY premium