SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konfrontacja Sztuk Walki II

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17371

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
W koncu obejrzalem, przez to spalem tylko 3 godziny-ale bylo warto.

Dalej nie rozumiem sensu udzialu w tym pojedynku adepta kalaki. To miala byc z zalozenia konfrontacja roznych sztuk walki, prezentujaca cechy charakterystyczne dla danego stylu. "w zalozeniu"-bo oczywiscie zawodnicy nie ograniczali sie tylko do "swoich "technik. Tymczasem cechą charakterystyczną combat kalaki jest w koncu walka bialą bronią, wiec zupelnie nie rozumiem idei dla której startowal zawodnik tego akurat stylu.
Bylem w komfortowej sytuacji-w finale walczyl grappler i Juras, mialem powody cieszyc sie ze zwyciestwa kazdego z nich. Balacha jednak nie byla zbyt czysto zalozona, Antek Chmielewski dlugo poprawial ulozenie ręki Jurasa, przenosil ją na lewą stronę, dziwilem sie ze Juras nie klepie-naprawde moglo sie to skonczyc zlamaniem-niemniej gratulacje dla Jurasa za II miejsce!

Zwroccie uwage na to, ze Antek po turnieju, gdy poproszono go o wskazanie najlepszej sztuki walki, po pierwsze:
-wytypował mix-mimo iz konfrontacje mialy byc w zasadzie"czystostylowe"
-obok judo, ktore oficjalnie reprezentował wyraznie wymienil BJJ.

Gratulacje dla wszystkich zawodników!!!

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1310 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6162
Hmmm, Byku to moja sprawa kogo strone trzymam A forum chyba wlasnie od tego jest żeby sobie podyskutowac. Ale kto jest za kim to wydaje mi sie ze indywidualna sprawa kazdego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11379
Tak jak już wiele osób wspomniało, udział kolesia od Kalaki był jedną wielką pomyłką. Jak już jego dali to powinni też dać np jakiegoś łucznika, albo czołgistę, wyszłoby prawie na to samo. Po drugie jego waga też była nieporozumieniem, a rozstawienie go w 1szej walce z najcięższym zawodnikiem turnieju kolejną głupotą. I nie ma tu co się podniecać, że Juras go tak szybko znokautował, jakby mi dali kogoś 20kg lżejszego ( czyli ważącego 45 ), do tego trenujacego pod kątem broni, to też bym z nim nie miał problemów. Oczywiście gratulacje dla Jurasa za 2gie miejsce, ale nie będę ukrywał, że miałem wielką nadzieję, że Antek mu dokopie w finale . Myślę, że przydał mu się zimny prysznic, bo mam wrażenie, że popadł w samozachwyt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
za tym zawodnikiem z combat kalaki chyba ktos z organizatorów nie przepadal...

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1609 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30475
Nawet nie wiesz jak sie mylisz dakeyras...

co do balachy to tak jak pisal PITTT,nie byla do konca dopieta ,dopiero pozniej poprawil i bylo juz git

Dzieki za krytyke i gratulacje ,bo wlasnie takie elementy powiny isc razem w parze.Pozdrawiam sfd i znikam z wiadomych powodow...

Zmieniony przez - Juras w dniu 2004-07-20 12:35:29

"Tradycyjny" Doradca

I`am the Lord of the Ring...Martial Arts Ring...
---===http://www.juras.waw.pl ===---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11379
W czym się mylę? Bo nie twierdzę, że to co napisałem to w 100% prawda, tylko takie są po prostu moje odczucia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Skoro czytasz, to gratuluje ponownie

Balacha byla wyraznie zle zakladana, przy dobrze zalozonej dzwigni i tak dlugim okresie nieodklepywania nawet najsilniejszemu peknie reka...

Fajnie widziec, ze komus sie udało. Bo Jurasowi udalo sie bez wątpienia. Po pierwsze-sukces sportowy. Ponadto inne sukcesy-na pewno stal sie popularny. Okladka "Wprost", teledysk...o grze komputerowej juz nie wspomne. Nawet jezeli profity finansowe z tego nie sa tak wielkie, jak pewnie niektorzy sądzą, to na pewno jest to sukces, osiagniety dzieki treningom, ciezkiej pracy. Mam nadzieje, ze w III gali tez zobaczymy Jurasa. Wyraznie medialnie sie podoba, wiec mam nadzieje ze to dopiero poczatek.
Tylko nie wpadaj w szpony komercji za bardzo...

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1310 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6162
ALe lizecie tylek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11379
1. Nie zauważyłem, żebym lizał komukolwiek tyłek. Ale może jak mnie uświadomisz to to dostrzegę
2. "Chcialam Ci tylko napisac że byłes bombowy na Konfrontacji w Wawie i fajnie wpieprzyles temu pedalkowi w chustce na glowie" - i kto tu liże tyłek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Ciesze sie z sukcesu uzytkownika forum.
Jezeli to dla Ciebie lizanie tylka, to OK.
A Dakeyras pzytoczyl niezly cytat

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gala "IMPACT" w Bełchatowie25.06.2004r.! Zestaw par!

Następny temat

<Ktora wybrac?>

WHEY premium