SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kondycha u pilkarza

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4105

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć mój sezon pilkarski jest w polowie ale ja juz mysle o nastepnym. Chce poprawic swoja kondycje przed sezonem09/10 maciek jakies propozycje Poradzcie jakies cwiczenia, serie..

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 14

Waga: 62

Wzrost: 175

Cel treningowy: Kondycja

Staż treningowy na słowni: Słaby

Uprawiane inne sporty: Pilka nożna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Hantle, drabinka

Dieta: Nic

Przeciwskaznania medyczne: Nic

Zażywane suplementy: Nic

Zmieniony przez - on_14 w dniu 2009-05-09 21:55:47
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 167 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1026
jak chcesz zwiekszyc kondycje to biegaj , plywaj i choc na treningi . silownia nie da ci duzo do kondycji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z bieganiem ale jakie bieganie ??po ile? basen odpada a na treningi chodze:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 308
U mnie na obozach to jak trenujemy kondyche to biegniemy np 3 km troche przerwy i dalej mozesz np biegac sprintem 100m minuta przerwy i dalej 100 i tak 7 razy bynajmneij ja tak mam ale my to walimy na poziomie 3 ligi starej 4 wiec chyba nie dasz rady tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
musze sobie te kondycje poprawic bo przebiegne na meczu pare srpintow i padam;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4470
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 308
a na jakiej pozycjii grasz jak masz slaba kondyche to nei wszedzie sie nadajesz wiadomo da sie to trioche poprawic ale tez duzo nei zalezy od ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gram na stoperce teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 308
E to luz pobiegaj troche po lesie, trenuj regolarnie i to powinno starczyc. popracuj moze troche nad sila bo rosly jestes stopera nikt nie moze przejsc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to tak co 2 dzien po 30 min wystarczy (sam trucht)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 308
no powinno starczyc mozesz jeszcze pare sprintow walnac i tyle nie ma co sie przemeczac i dzien przed meczem nei biegaj
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROŚBA O SPRAWDZENIE PLANU TRENINGOWEGO

Następny temat

nowy plan

WHEY premium