SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kompleks owlosionych nog

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3390

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4
Czesc. Zaczne od tego, ze ja mam (dla mnie) dosc powazny problem z owlosieniem na nogach, jest go chyba zbyt duzo z czym pewnie sie zgodzicie po obejrzeniu zdjec. Dodam, ze mam 18 lat i moj problem wpedza mnie w pewne kompleksy - nieraz czuje na sobie dziwne spojrzenia ludzi na ulicy czy to w szkole gdy jestem w krotkich spodniach, dzis cos we mnie peklo gdy starszy brat powiedzial zebym cos zrobil z tymi klakami bo az wstyd razem wyjsc (potem przez pol drogi sie podsmiechiwali z mlodszym). Najlepiej chcialbym je jakos skrocic, zmniejszyc ilosc, rozrzedzic, rozjasnic, wszystko jedno - byleby bylo ich mniej i bylebym czul sie komfortowo. Doradzicie jakis sposob? Golenie maszynka podobno powoduje to, ze wlosy odrastaja jeszcze bardziej bujne i ciemne a tego bym juz chyba nie zniosl. Jesli jedyna droga to depilacja to jestem na to gotowy, z tymze jaki rodzaj najbardziej oslabi te wlosy i sprawi ze odrosnie ich mniej? Najlepiej tez sposob mozliwy do wykonania samemu, bo przed kosmetyczka chyba bym sie spalil ze wstydu. I prosilbym o nie nazywanie mnie pedalkiem, bo... bo nic z tych rzeczy ;)
A teraz zdjecia...
http://oi40.tinypic.com/24pcig9.jpg
http://oi44.tinypic.com/15hxv0h.jpg

Prosilbym o zrozumienie i pomoc z moim problemem ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 192 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28248
jak Ci to tak bardzo przeszkadza to przytnij zwyklą maszynką do włosów z nakladka 10mm np i bedzie si :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4356
Nie masz innych problemów ? Zaj**iste owłosienie na nogach, też takie mam :D Nie przejmuj się tym ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 554
owłosienie jak u każdego chłopaka(u większości), zlej to co mówią bo jest wszystko jak najbardziej ok :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 246
W ostateczności możesz pójść na 2-3 zabiegi epil free i będziesz miał to trochę przerzedzone, ale z drugiej strony niecałkowicie jak np. po laserowej czy od razu po wosku (który i tak na początek musisz położyć).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 886
Normalne nogi, ci twoi bracia to jakieś panienki jak się śmieją z takich nóg, każdy facet takie ma !

Jak pomogłem przyznaj SOG'a !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
Nogi ok nic nie rób w ostatecznosci mozesz położyc wosk ale i tak ci odrosną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5398
Ja to Ci powiem, że chciałbym mieć tak owłosione jak Ty, moje nogi są jeszcze bardziej owłosione niż Twoje i też przez to miałem traume i nie chodziłem w krótkich spodenkach, bo się strasznie ich wstydziłem, w lecie 30+ stopni, a ja w długich... aż do tego lata, gdzie stwierdziłem, że trzeba mieć wyj***ane na opinie innych i patrzeć na siebie. Ja również, zastanawiałem się nad ogoleniem nóg/czy też skróceniem tych włosków, ale golenie nóg u chłopa to jest już szczyt wszystkiego ( no chyba, że się uprawia zawodowo jakiś sport ). Głowa do góry i nie patrz ma opinie innych, bo ja też już się nie raz nasłuchałem o swoich nogach, ale w końcu ludzie się do Twoich nóg przyzwyczają i nie będą się patrzyli czy też mówili. :)

By dostawać więcej od życia, dawaj więcej od siebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1560
Bracia chyba sobie jaja robili albo mają jakieś niewieście nogi. Sam mam takie owłosienie jak Ty i wszyscy moi koledzy też, to normalne :) Po prostu przestań się nad tym zastanawiać, mieć kompleksy na tym punkcie, to i inni nie będą tego zauważali.
Pzdr

"Słuchając haseł i siedząc, to nie dojdę nigdzie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wszystko normalnie jest u Ciebie , bez stresu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4
Dzieki wielkie za Wasze odpowiedzi, coz moze rzeczywiscie wyolbrzymiam... :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 798 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4213
O cholera jakbym widział swoje nogi ! hehe :D strasznie mamy podobne owlosienie ;) w zyciu nikt sie ze mnie nie smial a ludzie raczej podziwiaja moje nogi ;) Mowa tutaj o wysokim testosteronie itp ;D Jak bylem mały (z 7-9 lat ) mialem straszny kompleks na punkcie owlosienia ;p upaly a ja dlugie rekawy itp.. nauczycielki nie wiedzialy o co mi chodzi heh - teraz smiac mi sie chce z tego wszystkiego gdy to wspominam i powiem Ci szczerze ,ze w zyciu nie zmniejszyl bym owlosienia... uwazam ,ze jest to cos cennego czego inni nie maja ;p Na pewno z czasem przejdzie Ci ta chora faza hehe , pozdro dla prawdziwych facetow :)

Pewnosc siebie to najwieksza broń

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Drętwienie podbrzusza i narządów ...

Następny temat

Niedoczynność tarczycy

WHEY premium