SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kompleks niskiego wzrostu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 565

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 436 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11091
Mam 177 cm wzrostu i jestem jak na faceta niski .Średni wzrost u faceta to od 180 do 189 Od 190 cm lub powyżej wysoki .
Wkur...a mnie to bardzo ,że moi rodzice są średniego wzrostu a ja jestem taki niski .
Nie umiem znaleźć dziewczyny z tego powodu ,że taki niski jestem.
Mam już 27 lat i naprawdę nie umiem dalej znaleźć dziewczyny z tego powodu na portalach randkowych nie udało się typu tinder ,Badoo.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699734
Nie spamuj już . To ze nie potrafisz znaleźć dziewczyny to nie wina wzrostu . 177 cm to nie jest niski wzrost . Odejdź od kompa to znajdziesz dziewczynę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33096 Napisanych postów 23179 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278086
Bardzo słaby post i współczuje dorosłego zycia gdzie problemy dnia codziennego cię przygniotą skoro teraz juz takie bzdury cię dołują . Ja mam 164 cm majac 43 lata a w dziewczynach przebierałem , miałem same łądne i fajne dziewczyny , miałem charakter , gadane i miałem to coś , Teraz mam żone , dwoje dzieci , prace marzeń gdzie dobrze zarobię i mega szcześliwe zycie pomimo ż ejestem pewnie według ciebie KARZEŁKIEM :D i w życiu nie zmieniłbym niczego w swoim życiu a wzrost to chyba ostatnia rzecz którą bym się przejmował . Powodzenia w dorosłym życiu życzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12059 Napisanych postów 160497 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234597
dokladnie jak koledzy wyzej napisali, znam wiele osob, ktore sa niskie i maja nawet wyzsze partnerki od siebie i jakos im to nie przeszkadza aby funkcjonowac normalnie. Mysle, ze problem lezy glebiej i mozesz rozwazyc rozmowe z psychologiem. Skoro sam nie potrafisz zaakceptowac swojego wzrostu, a nie mamy na niego praktycznie wplywu, to musisz poszukac wsparcia wlasnie w postaci specjalisty, ktory Cie naprostuje z Twoim mysleniem. Plusem Twojego wzrostu jest chocby to, ze trenujac na silowni szybciej widac efekty;)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Taki wzrost to nie problem, nie jest to oczywiście wyróżniający Cię że społeczeństwa wynik, ale na pewno nie jest to mało - właściwie dla budowania masy mięśniowej to taki idealny, więc możesz iść w szerokość, jak już wiadomo że więcej nie urosniesz i na pewno wtedy będziesz dużo bardziej zauważalny niż ktoś kto ma 185cm wzrostu. Jak już zostało wspomniane to wzrost nie jest problemem żadnym w znalezieniu dziewczyny, sam mam identyczny wzrost i nie czuję się niski, ani nie mam i nie mailem nigdy problemów czy kompleksów z tym związanych, a już na pewno nigdy wzrost nie był problemem w znalezieniu dziewczyny, to tylko Twoje usprawiedliwianie samego siebie i wmawianie sobie rpoblemu, najlepiej jak udasz się z tym do specjalisty który pomoże Ci zmienić sposób myślenia i patrzenia na te kwestię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Moze akurat nie wzrost jest Twoim problemem.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Jeżeli nie umiesz znaleźć partnerki, to bez wątpienia nie z powodu wzrostu. 177 centymetrów wzrostu, to już zakres wysoki, a od 180 centymetrów, do których brakuje Tobie bardzo niewiele jest już bardzo wysoki. W takiej sytuacji najlepszym co możemy dla Ciebie zrobić, to zasuegrować dwa rozwiązania. Myślę, że warto jest skonsultować Twoje problemy z psychoterapeutą. Zarówno pod kątem kompleksu wzrostu, jak i problemów z nawiązywaniem kontaktów towarzyskich. Zapewne jedno wynika z drugiego i dopóki nie zrozumiesz, że jesteś na złej drodze, to ciężko będzie z tego wyjść.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 436 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11091
Przechodzę przez ulicę to dużo nastolatków jest wyższych ode mnie .Jak na faceta naprawdę jestem dosyć niski 177 cm jak na te czasy to jest naprawdę niski wzrost.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699734
Jak się nie ma problemów to się szuka na sile . Jak ktoś „ma jaja” to i przy 150 cm będzie kozakiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z rozwojem

Następny temat

Stan przedcukrzycowy

WHEY premium