SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolejny taki temat

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2042

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 432 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8061
ok dzieki chyba kupie Xpand bo duzo pisza dobrego na temat tej odzywy.Jeszcze jedno pytanie teraz mamy goraca pogode(przynajmniej u mnie) czy to nie przeszkadza w braniu odzyw??Moze lepiej by bylo poczekac do zimy i wtedy aby efekty byly duzo wieksze czy to nie ma znaczenia??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
W zimie rpawdopodobnie byłoby lepiej.
Nie kupuj xp, kup samego gainera.
A najlepiej nic nie kupuj, ale wiem ze itak nie posłuchasz, w każdym razie co nie kupisz niewielki efekt będzie.
Potrenuj trochę i naucz sie jesc jak trzeba.
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
kup mamie prezent przede wszystkim

skoro bierzesz kreatynke i hmb to jedynie zadbaj o uzupelnienie diety.. kup jakis dobry gainer, omega3 oraz ZMA i wiecej nic nie bedziesz potrzebowal..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 756 Wiek 100 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27814
zurus a tak wogóle masz diete?-)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 432 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8061
Nie mam czasu na przestrzeganie diety poprostu jem posilki w ktorych jest duzo bialka,weglowodanow lub tluszczy i jest ok....np. na sniadanie ser bialy poltlosty na drugie jajecznica itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31924
jezeli nie brales jeszcze nonohydratu kreatyny lub brales go ale minelo juz troche czasu kup monohydrad. jezeli masz juz za soba kilka cyki na mono kup jablczan kretyny( m3, tcm , cell pump) lub etyl kretyny( crester) do tego bialko/gainer i styka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
ale oblicz to sobie chociaż pi razy drzwi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 432 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8061
proponuję po 2 puchy Xpand lub Crevolution
do tego omega3, apteczne zma
za resztę sianka odżywki dla uzupełniena diety!

Jedna pucha Xpand kosztuje 170zl wiec zma i omega malo ale to i tak nie wiem czy starczy i nie wiem czy bedzie reszta moze lepiej kupic 1x Xpand Zma Omega-3 Gainer Dekstroza Carbo Tauryna??

Ile powinno byc odstepu miedzy braniem krety a Xpand??

Zmieniony przez - zurus w dniu 2005-05-28 19:01:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
jak nie masz tyle plnów to nie kupuj Xp tylko cr to przynajmniej 50zł różnicy
dodaj małą puszkę mono, zma i omega3 i lecisz...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CREATINE 1000 !!!! POMOC !! !!!!

Następny temat

Co na pompe?

WHEY premium