SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolejna prośba o pomoc...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 748

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 295
Witam wszystkich.

Na wstępie chciałbym omówić swój przypadek :) Mam 25 lat, ćwiczę na siłowni od ok, 1.5 roku. Mam za sobą 3 cykle na mono, od 3 miesięcy stosuję suplementację HMB (5 mega capsów olimp 1000 HMB). Obecnie zakupiłem kolejne suplementy i prosił bym kogoś, aby pomógł mi to wszystko jakoś poukładać. A więc, mam do wykorzystania: białko ostrowia WPC, olimp TCM, carbo BX, HMB 1000 Olimp (chciałbym brać 5 capsów dziennie). Do tej pory moja dieta wyglądała następująco:
1. 7 rano: zaraz po przebudzeniu 2 capsy HMB, porcja WPC, talerz płatków owsianych
2. 10: kanapeczki (wiem wiem :P) + owoc
3. 12: tuńczyk puszka
4. 14: kanapeczki (wiem wiem :P) + owoc
5. 16-17: 125g sera białego z bananem + 1 caps HMB
6. 18-19: 200-250g piersi kurczakowej + 2/3 woreczka ryżu + 1 caps HMB (posiłek przed treningowy)

TRENING (20-22)

7. 22: 1/3 woreczka ryżu z bananem, porcja WPC (posiłek potreningowy)
8. 22.30: 125g sera białego + 1 caps HMB

Spać chodzę o 22.35 czyli zaraz po zjedzeniu sera :D Wiem, że dieta nie jest idealna. Jeśli mielibyście jakieś uwagi co do jej kształtu to proszę bardzo o uwagi, niemniej z różnych przyczyn ciężko będzie znaleźć fundusze na inne produkty więc dieta musi się opierać na tym co wymieniłem powyżej (ewentualnie mogę kupić jeszcze jajka . Prosiłbym o ewentualne korekty i dołożenie do tego TCM'u oraz carbo. Prosiłbym o zwrócenie uwagi na to, iż trenuję wieczorem i niedługo po siłowni idę spać (nie mam możliwości zmiany tej sytuacji). Wiem, że moja prośba jest z pogranicza działów suplementacji i odżywiania, dlatego proszę o wyrozumiałość. Serdecznie dziękuję wszystkim za cenne uwagi i pomoc, pozdrawiam !!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41521
dodaj porcje tcm, rano5g i przed treningiem5g,w dnt rowniez dwie porcje po 5g reszta ok. carbo zbedne.

Zmieniony przez - SirLolek w dniu 2009-03-02 11:14:39

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 295
Serdecznie dziękuję za szybką odpowiedź !! Co ja teraz zrobię z tym carbo :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41521
sprzedaj, carbo najlepiej brac po treningu, ale na noc to troszke bym sie bal, ze urosnie mi bebzun

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
Wyślij mi ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 295
Hehe, ok. A jeśli nie boję się że mi urośnie "bebzun"?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak to brać na redukcji?

Następny temat

Cykl kreatynowy

WHEY premium