SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolano ,łękotka...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10470

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1612 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22961
Dzięki chłopaki W środę idę do ortopedy z opinni innych ludzi i lekarzy jest on podobno dobry to myślę ,że mi wszystko powie


Jeszcze jedno pytanie czy operacja zszycia albo wycięcia łękotki jest skuteczna ?

Zmieniony przez - KyokushinGaryu w dniu 2012-02-05 10:38:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 184 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4242
cos pomoże i również bedzie przeszkadzało to. Borykam sie z tym juz spory czas i jakoś jeszcze żyje ale wiadomo odciążam tą noge bo też mi poszły więzadła

Nieważne z kim, nieważne w jakich okolicznościach, w jakiej dyspozycji, jakiej jest to rangi. Ważne żeby ten mecz wygrać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1612 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22961
Właśnie tego się boje może uda się bez operacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Zależy od ich stanu i czy są ew. uszkodzenia więzadeł.

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1612 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22961
Rozumiem.Napisze wam w środę wieczorem co mi lekarz powiedział
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1612 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22961
Wiązadła uszkodzone chyba nie są ale nie wiem na 100%.Ale jak nie są uszkodzone to dużo to zmienia sprawę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Zależy jakie więzadła, w jakim stopniu i czy z uszkodzeniem łąkotek oraz innych narządów, zależy czy krzyżowe przednie, czy tylne, a może kompleks. Nie stresuj się na zaś! Może się okazać że nie jest najgorzej. Daj znać.

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 411 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3632
Spokojnie. Karateka twardym być ma.

:)

A poważnie, to najwyżej będziesz miał operację. Po niej około 9 miesięcy rehabilitacji. Starając się i stosując suple krócej. Ten czas możesz poświęć na wiele różnych rzeczy, np kata, albo przypakowanie górnej połowy ciała :).

Ja trenuję MT/KB i siłowo a mam zniszczone jedno kolano. Ty masz i tak dobrze, bo ja nie mogę pozwolić sobie na szpital i rehabilitację. Są też solidne stabilizatory, za 200 złotych około nawet taki ze "sztucznymi wiązadłami" nabędziesz.

Głowa do góry. Poczytaj o Billym Wallace.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1933 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20224
Dajcie mu pójść do lekarza,a nie tylko straszycie niepotrzebnie chłopaka.
Urke nie wyrokuj ile potrwa rehabilitacja... to sprawa bardzo indywidualna.

KyokushinGaryu daj znać, co powiedział lekarz i jak przebiegła wizyta.

Ludzie nie karmcie trolli, szczególnie tych dużych. Bo to nienażarte z natury stworzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1612 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22961
Jutro idę do lekarza to wam wszystko napisze wieczorem albo dopiero w czwartek rano zobaczę ale postaram się jak najszybciej co mi lekarz powiedział
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Aikido w Mma

Następny temat

28 lat i boks

WHEY premium