SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koktajl wysokobiałkowy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4142

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 737
Czytałem iż na brzuchu są zawarte tzw. "punkty" w których zbiera się nagromadzony tłuszcz. Narazie stosuję dietę nisko węglowodanową aby nie gromadziło się więcej tłuszczu. Chcę wyrzeźbić brzuch.
Kreatyna brana w takich ilościach co mówisz może byś stosowane przez 2 miesiące. Biorąc 3 g dziennie możesz brać cały czas kreatynę.

Zmieniony przez - majkel14a w dniu 2013-01-15 19:30:49

Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu, czas i tak upłynie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Obniżenie ilości węglowodanów w diecie to nie zawsze dobre wyjście, podczas redukcji. Kwestia kolejna - to ich nadmierna demonizacja na dzień dzisiejszy. Jeśli nie chcesz, by tłuszczu się pojawiał - zweryfikuj dietę pod względem jakościowym.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 62 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 673
majkel14a
Czytałem iż na brzuchu są zawarte tzw. "punkty" w których zbiera się nagromadzony tłuszcz. Narazie stosuję dietę nisko węglowodanową aby nie gromadziło się więcej tłuszczu. Chcę wyrzeźbić brzuch.
Kreatyna brana w takich ilościach co mówisz może byś stosowane przez 2 miesiące. Biorąc 3 g dziennie możesz brać cały czas kreatynę.

Zmieniony przez - majkel14a w dniu 2013-01-15 19:30:49


Hmm... chcesz robić mase mając węgle na minusie ? O kuhwa

JEDZ BANANY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 737
na lekkim minusie.
Ja nie chcę wyglądać jak Arnold Schwarzeneger czy jakiś inny kulturysta. Ja próbuję się wyrzeźbić na typ CR 7. Jestem piłkarzem i dalej chcę grać w piłkę nożną. Jestem na tym forum, ponieważ chcę trochę wyrzeźbić górne partie mięśni z szczególnym uwzględnieniem klatki i brzucha. Nie chce być "koskem" bo strace na dynamice w piłce nożnej

Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu, czas i tak upłynie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892
czasem nie zrób o 1 powtórzenie za dużo bo ci tak bajceps urośnie że sie w drzwiach nie zmieścisz
co ty myślisz że jak zjesz bułkę za dużo to nagle będziesz wyglądał jak kulturysta??

najlepsze jest to że nie chcesz masy, ale bierzesz kreatynę

Zmieniony przez - astrophysic w dniu 2013-01-15 20:13:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 737
kreatynę biorę 3 g dziennie po treningu by nie zachodził katabolizm białka ... czytaj temat od początku,a nie od końca

Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu, czas i tak upłynie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 62 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 673
majkel14a
na lekkim minusie.
Ja nie chcę wyglądać jak Arnold Schwarzeneger czy jakiś inny kulturysta. Ja próbuję się wyrzeźbić na typ CR 7. Jestem piłkarzem i dalej chcę grać w piłkę nożną. Jestem na tym forum, ponieważ chcę trochę wyrzeźbić górne partie mięśni z szczególnym uwzględnieniem klatki i brzucha. Nie chce być "koskem" bo strace na dynamice w piłce nożnej


To może lepiej zrób na 'lekkim plusie' regulując węgle i później możesz redukować, bo tak to raczej nie wyrzeźbisz sobie sylwetki CR'a

JEDZ BANANY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 737
i to jest sensowna odpowiedź za którą bardzo dziękuję. Trzymaj soga

Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu, czas i tak upłynie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402400
majkel14a
kreatynę biorę 3 g dziennie po treningu by nie zachodził katabolizm białka ... czytaj temat od początku,a nie od końca


duzo nauki jeszcze przed Toba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892
http://pl.wikipedia.org/wiki/Katabolizm

nie poprawiaj ludzi jeśli się nie znasz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na "mase" do oceny

Następny temat

Dieta - oparta o poradniki z forum - prośba o ocenę

WHEY premium