SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koktajl na masę mięśniową raz jeszcze

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2138

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 164
Czytałem sporo wątków i różnych wypowiedzi - efekt jest taki, że mam mętlik w głowie.

Generalnie zależy mi na masie mięśniowej i pytanie dotyczy tego co bezpośrednio po treningu (max 20 min po) dostarczyć do organizmu? Oczywiście jako wstęp do późniejszego posiłku głównego.

Myślałem o shake ze składników:

- całe jajko surowe,
- płatki owsiane
,
- szklanka mleka bez laktozy 1,5% / jogurt naturalny
- łyżka stołowa miodu,
- 1 banan,
- cynamon.

Proszę o opinie.

Po jakim czasie od wypicia shake potreningowego powinno się zjeść już właściwy posiłek?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
"bezpośrednio po treningu (max 20 min po) "
tu tylko odżywka pasuje

Po jakim czasie od wypicia shake potreningowego powinno się zjeść już właściwy posiłek?

Spokojnie godzina, dwie i zjedz posiłek żadnych szejków nie musisz
tzw. Okno anaboliczne trwa 48 godzin nawet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4544 Napisanych postów 35812 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263218
ten Twój koktajl taki średni na po treningu , np. owies nie koniecznie najlepsze źrodlo ww po treningu
co do całego jajka surowego też bym sie wstrzymał, jeśli już byś bardzo chciał na surowo to żółtko.

Ogólnie to jak wyżej.

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 164
Nie jestem zwolennikiem jakichkolwiek odżywek i póki co nie dam się namówić :)

Czyli mówisz żeby dać sobie spokój z shake'ami? To juz w ogóle zglupialem, bo gdzieś czytałem, że warto.

Kiedy więc mogę śmiało wcisnąć mój szejk? :) śniadanie?


Zmieniony przez - blizniakone w dniu 2015-08-09 20:32:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4544 Napisanych postów 35812 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263218
wszystko zalezy od ogolnego zarysu Twojej diety, podazy kcal i bwt
nie ma sensu wciskac na siłe, bo "fajnie by bylo pic szejka na mase"

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 164
Właśnie szukam jakis rozwiązań. Chodzi o to, że zmieniła mi się dość sporo sylwetka. Brak tłuszczu, uwidocznienie mięśni.

Ćwiczę od grudnia 2014 i zlecialem na wadze do 74 kg z około 86. Tylko widzę, że regularnie spada mi waga... co raz chudszy jestem i wydaje mi się, że to już lekka przesada. Mój wzrost to 181 cm i 29 lat.


Zmieniony przez - blizniakone w dniu 2015-08-09 20:58:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 164
Dlatego zacząłem poszukiwań od shake z mleka, miodu i bananow oraz cynamonu do smaku :)

I tak jem dużo więcej niż jak nie cwiczylem, ale to naturalne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4544 Napisanych postów 35812 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263218
z Twoich wypowiedzi wynika, że nie prowadzisz zbilansowanej diety ukierunkowanej na swoje cele, wiec w tym upatrywałbym problemów i szukał rozwiązań, zamiast wymyślać jakieś szejki z mlekiem i modem

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 164
Bo liczenie kcal w każdym posiłku mnie przeraża :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4544 Napisanych postów 35812 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263218
nie taki diabeł straszny ...

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase [67kg]

Następny temat

Kaloryczność a dzień treningowy

WHEY premium