SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kobieta Redukcja 178cm 80kg dieta ćwiczenia pomocy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3064

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 24 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 596
Hej
Dodaje od nowa ten sam temat ze zmianą diety ponieważ tamtego nie mogę edytować.
chciałabym schudnąć 10kg, zbliżają się wakacje a ja nie moge na siebie patrzeć ,moja przygoda ze zdrowszym odżywianiem zaczęła się jakieś pół roku temu , schudłam 10kg, trwało to 2 miesiące ,jednak jadłam zdecydowanie za mało, ćwiczyłam z Ewą Chodakowaską , oraz z Mel B. na szczęście do tej pory na wadze mi nie przybyło, moim najwiekszym problemem jest mój brzuch, Proszę o ocenę,poprawę diety którą układałam sama, dużo czytałam na tym forum o redukcji , diecie ale dalej nie wiem czy to jest to. Pierwszym moim pytaniem jest czy zjadanie 1800kcal jest wporządku co do mojej wagi?
I czy ćwiczenie w domu w godzinach wieczornych z Ewą i Mel dalej mogło by zostać i co dodać?

Obwód talii: 86

Obwód uda: 52

Obwód łydki:40

Zmieniony przez - zuzxi w dniu 2015-02-24 12:05:20
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 20191 Wiek 7 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-kobiety

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukejszyn

Następny temat

Redukcja endomorfik

WPC zestaw