SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ko

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2031

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 773 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6662
Nie za dużo bo jezeli ruznica wynosi 0,5g na kgmc to jest jakies 35g białka tyle to moze zostac w misce z 6 posiłków wiec wole zeby bylo wiecej , wegli nie zwiekszam bo jest endomorfikiem i szybko mnie zaleje , pozatym napewno zjadam te 5g bo czasem zdazy sie jakas paczka chipsow czy hamburger (normalne w zyciu)

Zmieniony przez - TurboMEN w dniu 2005-08-12 08:23:31

nie-jestem-z-zadnej-mafi-sfd-pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11395 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958505
rob jak chcesz, bylo juz na temat ilosci bialka na 1 kg masy bardzo duzo pisane; powodz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 773 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6662
Mam do ciebie pytanie .
Jezeli robisz sobie potrawe tak jak masz w diecie i ona zaiwraz powiedzmy 20g bialka i 60 g wegli to myslisz ze dostarczysz do organizmu wszytko ? zawsze cos sie zmarnuje to podczas gotowania , to nie dojesz itd. ja jestem za tym zeby bylo wiecej tego białka

nie-jestem-z-zadnej-mafi-sfd-pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11395 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958505
sluchaj , ja sie w ogole nie bawię w te dla mnie bzdetne wyliczenia

gdybym mial jesc wg scisle okreslonych zasach (powiedzmy 2.5-B, 5.5-W, 1.2-T) to bym oszalał, gdybym musial wszystko wyliczac,itd. to nie oznacza ,ze jem co popadnie

napisalem co o tym myśle i tyle...a Ty rób jak checesz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PRZYROST A ĆWICZENIA

Następny temat

miara - cell pump

WHEY premium