SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

miara - cell pump

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1277

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1443
o dziwo jak wazylem waga ktora ma dokladnosc do 1/10 g 1 lyzeczk mono plaska wazyla tyle co cell pumpa czubata
na mono (vitalmax) wyraznie pisze plaska lyzeczka - ok. 5g kreatyny
na cell pumpie pisze: 1 porcja = 9g (2 lyzeczki); nie pisza czy plaskie czy czubate czy co...
z wagi mi wyszlo zeby brac czubate lyzeczki
pytanie do tych co biore CP: bierzecie 2 czubate czy plaskie lyzeczki od harbaty?

pozdro =]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470092
2 czubate miarki CP lub 4 płaskie

ja używam 5 g miarki od kretki treca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
lyzeczka od herbay z czubkiem (nie za duzym) to ~5g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9015
nigdy sie dokładnie nie wyliczy.. każdy ma inne łyżki i każdy nasypie inną górkę A jak masz tak dokładną wagę to nie widze najmniejszego problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
bierz normalnie taka lyzczke troche z czubkiem...nie zawracaj sobie glowy tym czy masz na niej 4 czy 6 g kreatyny...to nie ma najmniejszego znaczenia

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1443
wage pozyczylem na pol godziny ledwo od kolegi %)
ja biore 2 troche czubate, chcialme sie tylko z ciekawosci zapytac ile Wy bierzecie bo jest to troche niusciślone na opakowaniu

pozdro =]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Ja uzywam miarki 15ml, wychodzi rowno 9g cp

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1443
ile lyzeczka do herbaty plaska ma ml mniej wiecej?

pozdro =]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
thrall1 masz tu link o miarce w crevolution najprawdopodobniej sa tam te same miarki i w tym linku bedziesz mial miedzy innymi moja wypowiedz i w niej podany drugi link powinno Ci to pomoc


https://www.sfd.pl/temat216885/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ko

Następny temat

SPECJALIŚCI-pomóżcie nowicjuszowi

WHEY premium