SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koślawe nogi

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2921

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
Witam
Ostatnio zauważyłem, że mam troche koślawe nogi ;/
I mam takie pytanie czy można to jakoś skorygować, jak np siedzieć jak stać chodzić itp?
Z góry dzięki za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
daj zdjęcie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
dobra jutro dam bo dzisiaj nie mam jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
oto i zdjecie:


Uploaded with ImageShack.us
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
prawe jest ok,lewe ma tendencję do koślawienia,ale podstawowe pytanie brzmi,czy miałeś jakiś uraz,bo niesymetryczne ustawienie bez żadnych dolegliwości bólowych jeszcze o niczym nie świadczy.No i w sumie te ujęcie na fotce też nie jest najszczęśliwsze,druga osoba powinna ci zrobić fotkę jak stoisz w naturalnej pozycji.

Zmieniony przez - Vayo w dniu 2013-02-09 13:34:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
https://www.sfd.pl/KOLANA_KOśLAWE,_KOLANA_SZPOTAWE_-_Jak_sobie_z_tym_radzic.-t306705.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
uraz to chyba nie, jedyne co kiedys mialem to jak na betonie podczas gry w kosza się wywalilem, no i w kolanie prawym miałem małą dziurę a co do tych ogólnie kolan to jak powinenem siedziec chodzic stac? bo w tym twoim linku anubis tego nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
jest coś takiego jak czucie głębokie,jeśli masz gdzieś w okolicy gabinet fizjoterapii to mógłbyś się tam udać żeby nauczyli cię odpowiednich ćwiczeń-to są głównie ćwiczenia na niestabilnym podłożu,tak,żeby twój organizm nauczył się podświadomie kontrolować te kolano w odpowiedniej płaszczyźnie w czasie życia codziennego

Zmieniony przez - Vayo w dniu 2013-02-09 14:14:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
http://www.edukator.org.pl/2005a/wady/wady.html

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
ale tam dalej nie pisze jak mam chodzic stać siedziec, a o to głownie mi chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
nie stój w szerokim rozkroku, podczas siedzenia też lepiej stopy blisko siebie a kolana szerzej, mozesz sobię stopę założyć też na kolano tak aby drugie kolano zwisało, co do chodzenia spróbuj wkładek pod stronę od wewnątrz stopy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białe pieczywo a tradzik ?

Następny temat

Naciągnięty mięsień suplementacja

WHEY premium