SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stopy płasko-koslawe

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1664

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13
Witam !

Mam stopy plasko-koslawe i w czwartek bede miec operacje na nie.Maja mi wstawic śruby w dwóch nogach,ktore beda zmuszac moja noge to poprawnego ukladania stopy.Z tego co mi powiedzial lekarz zabieg bedzie polegal na nacieciu skory w dwoch miejscach,w okolicach kostki.Zostanie "wsadzona" tam sruba .

Bardzo boje sie tej operacji.Prosze o opowiedzenie mi o przebiegu tej operacji lub o ewentualnych znieczuleniach,jakich sie uzywa w tego typu zabiegach.

Najbardziej to bedzie troche wstyd bo mama bedzie mnie wozila to szkoly i ja bede skakala w dwoch nogach w gipsie przez 2 tyg.Boje sie ze mnie wysmieja. :-/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 448 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3043
ja się wypowiem tylko co do chodzenia do szkoły niech kolezanka / kolega nosi ci lekcje i ucz się na bieżąco , ponieważ moim zdaniem lepiej zostać w domu

Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwycieżają w walkach życia codziennego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13
Tak tylko w sumie zbliza sie konoiec roku i nie chcialabym miec zaległosci,bo jak wiadomo przpisywanie zeszytow to nie to samo co bycie na lekcji .. sam przyznaj ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53
I jak tam po operacji? Mnie też takowa czeka;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wypukliny/przepukliny w odcinku ledźwionym pomoc

Następny temat

Fryzura 3mm ;)