SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kluby fitness w Krakowie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20267

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1
Proszę was o pomoc, chce zapisać się do klubu fitness w Krakowie - chodzi mi o połączenie zajęć aerobiku i tanecznych. Kto z was słyszał o klubie w Krakowie który prowadzi coś takiego prosze o wypowiedź. Klub który odwiedziłam czyli Studio Fitness (Park Wodny Kraków)prowadzi zajęcia taneczne ale przypominają one rewie a nie dynamiczne zajęcia na których można wyrobić kondycje i przy okazji zrzucić kilka kg - a zaznaczam że o to mi chodzi. Z góry dziękuje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2318 Wiek 51 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30120
ja swego czasu chodziłam sobie potańczyc, na zajęcia salsy i hip-hopu %)do klubu na Reymonta ( tuz obok hali Wisły),http://www.multi-fitness.pl/

tylko że ja traktowałam je jako cos zupełnie dodatkowego,
gdzie mogłam sie wytańczyć, zmęczyć i przede wszystkim dobrze bawić.
Wskazówka: prowadzi je Monika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45412
monika... ach... monika... dziewczyno ratownika...

>>>unreal definition<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
raczej "dziewczyno siłownika" hrhr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 1713 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34542
fajnie jest w studiu "Femina" na ul. Dietla 45 (z 10 metrow od skrzyzowania z Krakowska, tuz przy przystanku autobusowym)
http://www.femina.krakow.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mozna zajrzec do buchowiczowej na krakowskiej i na chdowieckiego (przecznica od reymonta obok wisly)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
yupie_girl ZASŁUŻONA
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4510 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30521
Propo krakowskiej, to zmieniła im się kadra ostatnio i nie wiem czy jest tak fajnie jak było (a było rewelacyjnie ).

Pozdr.

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 335
a moze znacie jakas spoko silke na Ugorku (lub w okolicach) najlepiej w okolicach ul Slicznej i Ladnej? Mieszkam blisko RELAX-u ale to jest troszke droga silownia dla mnie :/ 80zl za miesiac i do 15stej :(
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 780
kadra z Krakowskiej cześciowo przeszła do FitnessTeam na Kalwaryjskiej koło Korony.Swietny klub-polecam,byłam tam na stepie, hi/lo ,fuky i było świetnie!Piekna salaa,nowy klub,czyściutko...
rewelacja jest w Alstar na ul.Zawiła,jest tam świetna kadra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 335
a cos blizej sie nie znajdzie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak to zrobić????

Następny temat

układanie diety CKD

WHEY premium