SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klocus i Przyjaciele 8-) - Szpam 0_o

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 185248

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9813 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 111035
tak potem bd u siebie u rodziny.

bd mieszkam u ""swierszcza"

ok

pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
lece

adijos amigos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3542 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29933
goodbayos muczachos

Jednego serca!
tak mało mi trzeba.
Jednak widzę że żądam za wiele......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Wstalem wlasnie i chyba cos zjem i pojdziemy sie przejsc bo nawet slonce wyszlo.wczoraj zrzucilem se krzeslo na noge korwa i jak mnie paluch boli ***any ale wedle postanowienia nie pilem na wczorajszym pari ani kropli i tak juz bede trzymal zero alkocholu obojetnie jaka okazja nawet sylwestry wesela NO ALKO ide jesc gady przebrzydle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
Gugcio też tak mówiłem ostatnio po koncercie shazy sie strułem nie pijcie sobieskiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 598 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12596
bpl-g Bedziesz dopingowac lechi czy arce ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
ja powaznie nie pije
bo sie nie strulem czy cos pije bo to nie idzie w parze z moimi marzeniami po za tym zadnych korzysci z picia alkocholu nie ma a wrecz przeciwnie, dlatego tez doszlem do wniosku ze jak nie ma nic pozytywnego a same negatywne strony wiec po co wogole pic??? na tej refleksji zakoncze moj krotki wyklad.












...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
e tam Gugciu , czasami dobrze wypic
no ale tez Ty juz starszy chlop zona dziecko na glowie to inne myslenie niz gowniarze jak ja hrhr

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
po za tym w swoim zuciu troche juz wypilem przez 2 lata praktycznie co weekend pilem a prawie dzienni po pracy piwko przed TV.nie powiem ze piwak bym sie nie napil bo jestem smakoszem ale jesli to przeszkadza w realizacji innych celow trzeba zrezygnowac.Nie mozna miec wszytskiego filozofuje ale taki juz jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
właśnei zapomniałem że masz żone i dziecko. W sumie jakbym po wioskach pojedził może by coś się mojego znalazło ale narazie ciiiiiiiiii. Zresztą my jestśmy młodzi a ty stara d.... :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocencie mnie. Jestem nowy :)

Następny temat

Debiut na sfd,[nie wpisywać się, wpis ->ban !!!!]

WHEY premium