SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klocus i Przyjaciele 8-) - Szpam 0_o

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 185296

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
co testujesz masa?

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6825


ema :D to moj pies zabojca zabija wzrokiem ;p bez kitu hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408
To ta moja byłą prze***ana swego czasu , niestety ale 5 misiency temu byłem zmuszony ją uśpić ale kapy życia znią miałem

Np ona musiała jeść wszystko to co ja nawet być tam gdzie ja . A jak spacerowałem ze swoją EX to ona musiała iść miedzy nami . Jak siedzielismy dzieś naławce to ona pierw się podlizywała mojej byłej a nastepnie chciała na nogi pocyzm wciskała sie i siadał na ławce miedzy nami taki przypałowiec . Albo jak nie dostała jedzenia takiego jak ja to podchodziła odwracała sie podnosiła ogon boka ***ła i sobie szła na kanape :/ albo jak zjadła prendzej to sobie podchodziła berka szczeliła i uciekała taki kawalarz tak samo jak chciała na dwur a kazałes jej czekać to jak buty ubierałeś i sie schylałes to też taki numer robiła albo berk w twarz albo bąk no niestety do wyboru nie dawała i sama losowałą co wypadnie . Przypałów znią miałem mase i przygud ale wierna i oddana była kochała dzieciaki i nawte pozwalała sobie jedzenie z buzi wyciągać odbierać rece do buzi wsadzać moje kuzynostwo to naniej normalnie na grzbiecie smigało jak było małe . Nawet kiedys symulowałem ze sie topie to usiłowała ratować prze kozak ... Kiedyś jak (mam nadzieje ) dorobie sie domu to chciałbym znowu kupić sobie seterka albo goldena bąć labradora któregoś z tych piesków choć nie powiem już mam sentyment do seterów . Bo w bloku nigdy wiencej psa przynajmiej takiego sporego bo to krzywda nie ludzka ... No ale kupiłem ją na komunie sobie a wtedy byłem mały i głupi choć mały jestem wciorz ale nie tak głupi już a przynajmiej napewno mądrzejszy od Pita A wy mieliscie jakieś takie przygody fajne z psiakami :D albo Domis ze swoim Kotem olbrzymem


PS: Typowo polski kawał


Syn pyta ojca:
- Tato, co to jest POLITYKA?
Ojciec odpowiada:
- Zobacz, ja przynoszę pieniądze do domu, więc jestem KAPITALISTĄ, Twoja mama rządzi tymi pieniędzmi, więc jest RZĄDEM, dziadek uważa, żeby wszystko było na swoim miejscu, więc jest ZWIĄZKIEM ZAWODOWYM, nasz pokojówka jest KLASĄ ROBOTNICZĄ, a wszyscy mamy jeden cel, aby się Tobie lepiej wiodło! Ty jesteś LUDEM, a Twój młodszy brat, który leży jeszcze w pieluchach jest PRZYSZŁOŚCIĄ Zrozumiałeś synku
Chłopiec zastanawia się i mówi, że musi się z tym wszystkim jeszcze przespać. W nocy budzi chłopca płacz młodszego brata, który narobił w pieluchy i drze się wniebogłosy. A, że chłopiec nie wiedział co ma zrobić, poszedł do pokoju rodziców. W pokoju była tylko mama, ale spała tak mocno, że nie mógł jej dobudzić, więc poszedł do pokoju pokojówki, gdzie akurat zabawiał się z nią ojciec, a dziadek podglądał ich przez okno. Wszyscy byli tak sobą zajęci, że nie zauważyli, że chłopiec jest w pokoju. Malec postanowił więc, że pójdzie spać i o wszystkim zapomni. Rano ojciec pyta go:
- Synku, możesz mi powiedzieć własnymi słowami co to jest POLITYKA
- TAK - odpowiada syn. - KAPITALIZM wykorzystuje KLASĘ ROBOTNICZĄ, ZWIĄZKI ZAWODOWE się temu przyglądają, podczas gdy RZĄD śpi, LUD jest całkowicie ignorowany, a PRZYSZŁOŚĆ leży w gównie TO JEST POLITYKA

Zmieniony przez - Gosteczek w dniu 2007-05-17 14:23:50

Zmieniony przez - Gosteczek w dniu 2007-05-17 14:25:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
haha dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
dobry

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 5004 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 168412
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 61437
Domis jakto ?


btw: gdzie Mazak ?

Zmieniony przez - MASA16 w dniu 2007-05-17 15:08:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 5004 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 168412
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
ile procent zniżki dla spamerów?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocencie mnie. Jestem nowy :)

Następny temat

Debiut na sfd,[nie wpisywać się, wpis ->ban !!!!]

WHEY premium