SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kiedy wyczuć przetrenowanie??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1174

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 375 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4391
Jak w temacie dokładniej: jak wyczuć granice między przetrenowaniem a zmęczeniem mięśni.
Dzisiaj na siłce wycisnąłem ostatnie soki z trica i nie chce mi sie dalej żyć(słaby,głowa boli itp.)

Pamiętaj, micha jest najważniejsza !!! >>>Odżywianie<<< :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53201 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400757
Przetrenowanie jest to nawarstwienie sie "niedoregenerowania" miesni z kilku dni/tygodni.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 375 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4391
Czyli np: w piątek, mogę katować trica ile się da ?? Coś nie bardzo :/ 1 wypowiedź ...

Pamiętaj, micha jest najważniejsza !!! >>>Odżywianie<<< :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 227 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9061
przetrenowanie miesnia jest wtedy kiedy nie dajesz mu czasu na regeneracje tylko katujesz go :)

np dzisiaj triceps ,jutro triceps (ciezki treningi)

jesli sie myle to niech ktos mnie poprawi:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2044 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23953
Kiedy wyczuć przetrenowanie? Przetrenowanie może objawiać się właśnie bólami głowy, brakiem apetytu, spadkiem siłi ochoty do treningu itp. Ale, tak jak juz chłopacy powiedzieli, jest to najczęściej skutek nawarstwiania się zbyt ciezkich treningów..(przemęczenie centralnego układu nerwowego, który regeneruje się wolniej niż mięśnie) Więc to nie powinno wyjsc po jednym treningu. Moze po prostu miales gorszy dzien i tak to sie odbilo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan na siłe do oceny

Następny temat

MASÓWKA DO OCENY EW. POPRAWY

WHEY premium