SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kiedy clomid?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 36369

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1964 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 31311
mysle ze trzeba wziac poprawki na te okresy z powodu tego ze w USA stosuje sie daki saa duzo wieksze : tam cykl dal początkujacego wyglada mniej wiecej tak:
tydz 1-10 enanthat 500 mg
tydz 1-12 nandrolon 400 mg
tydz 1-4 dianabol 40 mg/dz
tydz 8-12 winstrol lub propionat 50/dz lub 100 mg/eod

wiec nie dziwne ze musza troszke dluzej odczekac zeby zminimalizowac poziom andro tak aby clomid zaczal dzialac.

tam taki cykl z deci 100-200-... jest stosowany chyba na bole w stawach

The NOTORIOUS B.I.G.

Bojkot SOGÓW.

______________________
The FAT BASTARD B.I.G.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816



Mariusz

Zmieniony przez - Kopar w dniu 2003-03-19 16:01:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 592 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6231
no dobra, a co jesli ktoś jest na cyklu np z trzech koksów, powiedzmy że bierze dece, winstrol i propionat. Dece przez 10tyg w jakichś tam dawkach max 400mg od 4tyg dożuca propionat 50mg co 3dni, w 7tyg dochodzi do 100mg co 2dni i znowu w dół aż do 50 co 3dni i tak do końca deci. W 6tyd dochodzi winko 50mg co 2 dni i też kończy razem z decą. Wszystko kończy w tym samym tygodniu. I co teraz, kiedy zacząć się odblokowywać???

Bez kasy nie ma masy!!!

pozdrawiam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 415 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2901
ej to jak w koncu z ta meta jest ja slyszalem ze trzeba brac minium tdzien po ostatnim tabsie a tu pare godzin po ????????

wolk

japan-cars.clan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
clomid wez tydzień po cyklu i bierz go przez tydzień po jrdnym tabsie

Bez metki nie ma kobietki;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Big ja chce zrobić następujący cykl składający się z 17 decki:
200-300-400-400-600-600-400-300-200 i propionatu 20 po 50mg od 2 tyg, przez 6 tyg. . I mam do ciebie takie pytanie , kiedy powinienem wziąć clomid i w jakich ilościach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
I co, trzeba byc platinum member na elite zeby takie denne artykuly czytac.

Three-Stroke Combat Studio & Carlson Gracie Team London
-:mlodszy palacz w dziale koksownia:-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1964 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 31311
lifter - o platinum bym nie wspomnial nic gdyby gosc nie pytal o link - gowno to kogo obchodzi czy jestem czy nie ale widze ze Ciebie najwyrazniej obchodzi.
pozatym to twoje zdanie - ale wiesz tak moznaby pisac o wszystkim - podaj mi link do ciekawszego art. i zawierajacego wiecej tresci merytorycznych na sfd lub gdziekolwiek indziej
jeszcze jedno ogolnie padalo wiele porownan ze gdyby sfd bylo jak elite lub anabolex...
czy sadzisz ze na takim forum wrzucaliby takie denne arty?



____________________
The NOTORIOUS B.I.G.

______________________
The FAT BASTARD B.I.G.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Big czy mógłbyś odpowiedzieć na moje pytanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Kochany Bigu(?) gowno mnie obchodzi czy jestes platinum member czy coper member,dla mnie mozesz byc, moja wypowiedz tyczyla dennego artykulu ktory skopiowales a za ktory, jak rozumiem ,trzeba placic zeby miec do niego dostep.
Co do podawania Tobie linkow do ciekawszych artykolow to zostawie to bez komantarza, czytaj dalej elite.


Three-Stroke Combat Studio & Carlson Gracie Team London
-:mlodszy palacz w dziale koksownia:-
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lewa partia Omnadrenu!!

Następny temat

na sile i szybkość:suplementy czy sterydy?

WHEY premium